Yapay Kızlık Zarı ile ilgili sorulan sorular
1. Siparişin eve gelmesini istemiyorum.

Eğer siparişinizin ev veya iş yerinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın Sürat, Aras veya MNG kargo şubelerine gönderim gerçekleştirebiliriz. Müsait olduğunuz ilk 3 iş günü içerisinde kendiniz giderek ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

2. Yapay kızlık zarının farklı bir ambalaj içerisinde gelmesini ist

Ürünlerimiz kapalı kargo poşeti ile geleceğinden dolayı dışarıdan anlaşılmayacak şekilde size teslim edilmektedir. Yine de farklı bir ambalaj içerisinde istiyorsanız telefon veya canlı destek operatörlerimize bu isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar ?

Havale veya kredi kartı ile yapılan ödemelerinizde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kapıda ödemelerde +20 TL kargo tarafından alınan tahsilat bedeli alınmaktadır.

4. 24 saat içerisinde kargo gelir mi ?

Evet, Türkiye'nin bir çok iline 24 saat içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Kargo ulaşım süresi maksimum 48-72 saat aralığındadır. Bulunduğunuz ile göre net teslim süresini öğrenmek için operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

5. Elden teslim alma şansımız var mı ?

Müşterilerimizin gizliliği açısından elden teslimat işlemleri gerçekleştirmiyoruz. Siparişleriniz sadece kargo veya kuryeler aracılığı ile teslim edilmektedir.

6. Yapay kızlık zarı sipariş ettim, ne zaman ulaşır ?

Saat 17:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24-72 saat aralığında siparişiniz size teslim edilir.

7. Siparişim elime hala ulaşmadı ?

Eğer 72 saat geçti ve ürününüz size ulaşmadıysa lütfen canlı destek veya telefon operatörlerimiz ile iletişime geçip kargo takip numarası isteyiniz.

8. Yapay zar aldığımı bir başkası bilebilir mi ?

Kesinlikle bilemez. Ürünlerimiz firmamızdan çıkmadan önce kargo poşetine koyulur ve kargo poşeti kapatılır. Yasal olarak kimsenin bu poşeti açma yetkisi bulunmamaktadır.

9. Aynı gün içerisinde hızlı teslimat var mı ?

Evet. Antalya ve İstanbul içi aynı gün içerisinde hızlı teslimat vardır. Diğer illerde ürünümüze acil ihtiyacı olanlar için otobüs ile teslim hızlı bir şekilde de teslim edilir. Acelesi olmayan müşterilerimize kargo ile 24-48 saat içerisinde teslim edilme

10. Yurt dışına gönderim var mı ?

Evet. Dünyanın bütün ülkelerine yapay kızlık zarı gönderimi yapmaktayız. Yurt dışı teslimatlarımız ile detaylı bilgiyi telefon ve canlı destek operatörlerimizden alabilirsiniz.

11. Kargoya ne zaman teslim edilir ?

Mesai saatlerinde 17:30'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235