Yapay Kızlık Zarı Nedir

Bu yazımızda yapay kızlık zarı nedir sorunun cevabını merak eden bayanlara yapay kızlık zarı hakkında detaylı olarak bilgi sağlamaya çalışacağız. Yapay kızlık zarı hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize veya 0552 670 12 20 numarasından telefon operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı nedir?

Yapay kızlık zarı çeşitli nedenlerden dolayı bekaretini yani kızlık zarını kaybetmiş bayanların, eşleri ile ilk gecelerinde kullanmaları ve ilk gecelerini sanki kızmış gibi kanamaları olarak atlatmalarını sağlayan Japon bilim adamları tarafından 1993 yılında geliştirilmeye başlanılmış ve 2000'li yılların başlarında seri olarak üretilmiş mucizevi bir üründür.

Yapay kızlık zarından bir paket sipariş verdiğiniz zaman size 2 adet gönderilmektedir. Bu ilk ürünü bayan herhangi bir erkeğe ihtiyaç duymadan tek başına test edebilir, sonucu görebilir ve diğer ürünü de daha profesyonel bir şekilde kullanabilir. Bayanların içinin rahatlaması açısından üretici firma bu şekilde bir yöntem geliştirmiştir. Size gönderilecek olan her iki sahte kızlık zarı da aynı ürün olup, dilediğiniz ürünü önce, dilediğinizi de sonra kullanabilirsiniz.

Ürünümüzün üzerinde bulunan yapay zar şeklindeki özel madde, bayanlardan salgılanan sıvılar sonucunda erimekte ve bayanlardan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu vermektedir.

Tam bu esnada ürünümüzün içerisinde bulunan yapay kuru kan tanecikleri boşluğa çıkmakta ve bayanlardan salgılanan ve kan yoğunluğunu almış olan bu sıvılara kan rengini vermektedir. Artık bayanlardan salgılanan sıvılar zevk suyu yerine bir kan halini almış olacak ve erkek müdahale ettiğinde kan şeklinde dışarıya akacaktır.

Eğer son bir yıl içerisinde birden fazla cinsel ilişkiye girildiyse, ürünümüzün yanında bulunan vajina daraltıcı kremi de almanız gerekmektedir. Vajina daraltıcı krem bakanlık onayı alınmış başarılı bir ürün olup, kullanıkdıktan sonra vajinada olan genişlemeyi kalıcı olarak gidermekte ve vajinayı ilk günkü haline getirmektedir. Bu şekilde hem erkek genişlemeden dolayı bayanın kız olmadığını anlamayacak hem de yapay kızlık zarı daha rahat tutunacağı için akma, kayma, düşme gibi riskleri ortadan kaldıracaktır.

Yapay zar ile birlikte almanızı tavsiye ettiğimiz bir başka ürün ise tampondur. Bu ürün de sahte kızlığı kullanmadan önce yerleştirilecek bölgeyi kurulayarak ürünün daha erken erimesinin önüne geçecektir.

Daha detaylı bilgi için canlı destek operatörlerimize veya telefon operatörlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.Ayrıca sayfamızın altında bulunan yorum bölümünü kullanarak da diğer müşterilerimiz ile bilgi alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235

12 Adet Yorum bulundu
 • Hesna

  Yapay kızlık zarı kullandım ve gerçekten hayatım kurtuldu. Kızlık zarı dikimi yaptıracak para da bulamadım taksitle yapan doktor da. En sonunda bir arkadaşım durumumu anlayıp kendinin daha önce kullandığı yapay kızlık zarını bana tavsiye etti ve Merve Hanım'ın numarasını iletti. Merve bana gerçekten çok yardımcı oldu. Bütün sorularımı bıkmadan usanmadan cevapladı ve üründen en iyi şekilde sonuç almamı sağladı. Bekaret problemi olan ve yapay kızlık zarı nedir diye hala araştıran arkadaşlara tavsiyem hiç vakit kaybetmeden bu ürünü satın alıp denesinler. Denedikleri zaman zaten bütün sorularınız yanıt bulmuş olacaktır.

 • Fikriye

  Yapay kızlık zarı anlaşılır mı arkadaşlar çok korkuyorum?

 • Ipek

  Kızlar bu cidden işe yarıyor mu kullandınız mı hic cok zor durumdayım yardım edin lütfen ameliyat icin param da yok nasıl kullanılıyor karşı taraftaki erkek anlar mı

 • Sude

  Bu ürün kadar amaca yönelik bir üretim görmedim ben. Gerçekten şuanda geleceğime ışık tuttunuz. Beni büyük bir dertten kurtardınız. Merve Hanım size çok teşekkür ediyorum.

 • Ayşe

  Yapay kızlık zarını kullandıktan sonra regl döneminde etkisi geçer mi? Yoksa ilişkiye girildiğine mi etkisi görülür ? Yardımcı olur musun?

 • Kadriye

  Bence süper bir ürün. Bir çok ihtiyacı olan arkadaşımı tanıyorum. Bakireliğin bozulması sadece cinsel ilişki yolu ile olmayabiliyor. Özellikle spor yapan bayanlarda bu tarz sorunlar ile sürekli karşılaşılabiliyor.

 • Adrenalin

  Erkek degilmisiniz hepiniz aynısınız diyen kız görünümlü kadınlar sizide gördükErkekleri nasıl kaldırdığınızı herşeyi hak ediyorsunuz

 • Hasibe

  Bu ürün gerçekten çok faydali. Uzun süredir aklımda çok büyük bir takıntı olan bekaret problemini çözmede büyük fayda sagladi. Hakan Bey'e özel ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

 • Naz

  karşı taraf anlar mı acaba patlama hissini yasatır mı karsı cinse.

 • Aleyna

  Merhaba iyi günler. Girdiğim cinsel ilişkilerde kan gelmiyor benden, ama bakireyim. Erkek arkadaşımı bu durum işkillendiriyor. en de yapay kızlık kanı kullanabilir miyim?

 • Şeyma

  Kızlar eylül de düğünüm var ve ben çok korkuyorum. Cidden işe yarıyor mu, kullan memnun kalan var mı acaba ?

 • Suat

  Fiyatı ne kadar acaba öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın