Kızlık Zarı Nerede Bulunur ?

Kızlık zarının tam olarak nerede bulunduğu hem erkekler, hem de bayanlar tarafından oldukça merak uyandıran bir konudur. Gerek sürtünme yolu ile girilen ilişkilerde dikkat edilmesi, gerekse de mastürbasyon yapan bayanların dikkat etmesi gerekdiğinden dolayı, bu mucizevi yapının yerinin bilinmesi ve ona göre hareket edilmesi gerekmektedir. 

Bu yazımızda ba [..]

Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır mı ?

Arama motorları verilerini incelediğimiz zaman, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı, zevk suyu bayanın içine aktığı zaman hamilelik olur mu gibi çeşitli soruların oldukça fazla kişi tarafından arandığına şahit olduk. 

İnternet üzerinden yayınlanan kaynakları taradığımız zaman ise, çeşitli kaynaklar tarafından oldukça farklı bilgilerin ok [..]

Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Bayanların bir çoğu, ilk defa cinsel deneyim yaşadıktan sonra bekaretlerini kaybedip, kaybetmedikleri hakkında net bir sonuç elde edemezler. Kızlık zarı türleri her bayanda farklı şekilde olduğundan dolayı ilk cinsel deneyimde bozulup kanaması bazen meydana gelemeyebilir. Bundan dolayı da bayanlar, kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır diye düşüncelere girerek, a [..]

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Bekaret zarını herhangi bir sebep ile kaybetmiş olan bayanların, evlilik öncesinde ilk başvurmayı düşündükleri kurtuluş olarak bilinen bekaret onarımı hakkında bir çok bilgiyi sitemizde paylaşmaya çalışıyoruz. Bu araştırma makalemizde de, kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ayrıca yazımızın sonunda en uygun ve ucuz kı [..]

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235