Kargo ve Gizlilik

Firmamız üzerinden yapacağınız yapay kızlık zarı alışverişlerinizde gizliliğe son derece önem vermekteyiz. Bundan dolayı ürünü size teslim etmeye gelen kargo görevlisi de dahil olmak üzere size ne teslim ettiğini kesinlikle bilemez. 

Siparişinizin onayı alındıktan sonra ürününüz çıkmadan firmamız tarafından özenle ambalaj içerine koyularak, kargo poşetinin içerisine yerleştirilir. Kargo poşeti kuryeye teslim edilmeden önce ağzı bantlı bir şekilde kapatılır ve yasal olarak açma yetkisi kimsede bulunmamaktadır.

Dileyen müşterilerimize yapay kızlık zarı kutusu çıkartılarak zarfın içerisine zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir ve size evrak gelmiş gibi teslim edilebilir.

Vereceğiniz siparişleriniz kapalı kargo poşetinde ve evrak şeklinde olacağından dolayı teslimat esnasında kesinlikle anlaşılmamaktadır. 

Yapay zar, sadece alıcısına kimlik ile teslim edilir. Bundan dolayı ev veya iş yeri adresinize rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Kargonuz istediğiniz adrese siz yokken gelirse, kimlik göremeyeceğinden dolayı ailenizden veya iş yerinizden birine kesinlikle teslimat yapamaz. Bundan dolayı kızlık zarı siparişi verirken sabit adresinizi tercih edebilirsiniz.

2015 yılı itibariyle Sürat, Aras ve MNG olmak üzere 3 farklı kargo ile aktif olarak çalışmaktayız. Şube teslimi yapay kızlık zarı isteyen müşterilerimizde Sürat kargoyu tercih ederken, şehir merkezlerinde yaşayan müşterilerimize MNG, merkez olmayan ilçelerde yaşayan müşterilerimize ise Aras kargo ile siparişlerini göndermekteyiz.

Sipariş verdikten sonra kargoların ulaşım süresi 24-72 saat aralığında bulunduğunuz konuma göre değişkenlik göstermektedir. Size ulaşabileceği tahmini süreyi canlı destek veya telefon operatörlerimizden öğrenebilirsiniz. 

Ürünlerimizi gönderim merkezi olarak 3 farklı çıkış depomuz bulunmaktadır. Antalya, Trabzon veya İstanbul'dan bulunduğunuz konum yakınlığına göre kargo işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sipariş Sonrası İrtibat 

Canlı destek veya sitemiz üzerinden sipariş verdikten sonra firma yetkililerimiz telefon ile sizi arayarak onay alacaklardır. Onay esnasında verdiğiniz ürünün adı kesinlikle geçmeyecek olup, telefona siz çıkmazsanız da siparişiniz iptal edilecektir. Yaklaşık olarak 15 saniye süren onay işlemlerinin ardından da sahte kızlık zarı siparişiniz kargoya teslim edilecektir. 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra firmamızın veri tabanından bilgileriniz silinecek olup, bir daha kesinlikle aranmayacaksınız. Müşteri gizliliğine verdiğim önem neticesinde bilgi vermek için dahi bizim tarafımızdan kesinlikle aranmazsınız. Ek bir bilgiye ihtiyacınız olduğu zaman dilerseniz siz bizi arayarak veya canlı desteğe bağlanarak iletişim kurabilirsiniz.

Kargo ve gizlilik işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon veya canlı destek operatörlerimiz ile irtibata geçebileceğiniz gibi, sayfamızın altında yer alan yorum bölümünden de aklınıza takılanları diğer müşterilerimize sorabilirsiniz.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235

Bir cevap yazın