Ödeme Seçenekleri

Firmamızdan siparişini verebileceğiniz yapay kızlık zarı, vajina daraltıcı ve vajina tamponu siparişlerinizin ödemelerini çeşitli yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ödeme yöntemlerinden kısaca bahsedelim.

Kredi Kartı ile Ödeme

Sipariş sayfasında bulunan ödeme yöntemlerinden kredi kartı bölümünü seçtiğiniz zaman, kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Saat 17:30'a kadar yapılan kredi kartı ödemelerinizde siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak olup, başka herhangi bir ek ücrete tabi olmayacaksınız.

Kart ile yapacağınız ödemelerde kredi kartı ödeme detaylarınızda yapay kızlık zarı aldığınız kesinlikle belli olmayacaktır. Örneğin Migros gibi büyük alışveriş merkezlerinden aldığınız ürünlerin detayları kart ödeme detaylarınızda sadece Migros olarak geçer ve ne aldığınız belli olmaz. Firmamızdan yapacağınız ödemelerde de aynı şekilde sadece firmamızın ismi geçecek olup, ne aldığınız belli olmayacaktır. Firmamız da 150'den fazla ürünün satıcısı olduğundan dolayı 3. şahıslara yakalanma riskiniz bulunmamaktadır.

Havale veya EFT ile Ödeme

Yapay kızlık zarı kanı satın alırken tercih edebileceğiniz bir başka ödeme yöntemi ise havale yapmaktır. Havale ile yapacağınız ödemelerde kargolarınız aynı iş günü içerisinde mesai saatlerinde kargoya teslim edilmekte olup, kargo ücretsizdir.

Havale işlemlerini online bankacılık hesabınızdan gerçekleştirebileceğiniz gibi, bankaların ATM'lerinden kartsız işlem şeklinde de gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de bankanın içinden havale veya EFT de yapabilirsiniz fakat bankanın içerisinden yapılan ödemelerde banka işlem bedeli adı altında para kesebilir. Bundan dolayı ödemelerinizi internet bankacılığınızdan veya ATM'lerden yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Siparişinizden sonra size uygun olan banka hesap bilgilerimizi telefon operatörlerimiz size ileteceklerdir. İş bankası, Finans bank, Ziraat bankası ve Denizbank hesaplarımız bulunmaktadır.

Kapıda - Şubede Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme

Tercih edebileceğiniz bir başka ödeme yöntemimiz ise kapıda veya kargo şubesinde ödemedir. Bu ödemeyi nakit olarak veya kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Yapay kızlık zarı siparişinizde kapıda veya şubede ödeme yöntemini tercih ederseniz ürün ücretini sizden alıp, bize aktarma bedeli olarak +20 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Yani örneğin 199 TL'lik ürün alıp kapıda ödeme yöntemini tercih ederseniz ödeyeceğiniz toplam tutar 219 TL olmaktadır. Alınan bu hizmet bedelinin firmamız ile bir bağlantısı olmayıp, kargo firmaları tarafından talep edilmektedir. Ayrıca yine bu ödeme seçeneğinde de ek kargo ücreti sizden talep edilmemektedir.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235

Bir cevap yazın