İade İşlemleri

Yapay kızlık zarı şikayet ve iadeBekaretzari.com ekibi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerden memnun kalmadığınız taktirde 30 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. 

İade işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan prosedürümüze aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Kullanılmamış ürünler, faturası ile birlikte iletişim sayfamızda yer alan kargo departmanımıza gönderilmelidir.
 • İade kargosu içerisine not yazarak, iade nedeninizi, ödeme yapılacak İBAN numaranızı, banka adı ve banka hesabının sahibinin adını soyadını yazmanız yeterli olacaktır.
 • İade işlemleri sadece sipariş veren kişinin banka hesap numarasına gerçekleştirileceğinden dolayı, lütfen kendi İBAN numaranızı yazdığınıza dikkat ediniz.
 • İade etmek istediğiniz ürünün kargosu firmamıza ulaştığı zaman iade işlemleriniz başlatılacaktır.
 • Ödemeleriniz 15 iş günü içerisinde belirttiğiniz İBAN numarasına gerçekleştirilip, muhasebe departmanımız tarafından da bilgilendirilirsiniz.
 • Kullanmadan iade ettiğiniz ürünlerde sadece kargo ve KDV masraf kesintileri yapılacak olup, başka herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.
 • 2 adet yapay kızlık zarından bir tanesini kullanıp, kalan sahte kızlık zarını iade ettiğiniz taktirde, kullanılan ürün, kargo ve KDV masrafları kesintisinden sonra kalan ücret hesaplanarak vermiş olduğunuz İBAN numarasına ödeme yapılacaktır.
 • İBAN numarası ile, İBAN sahibinin isminin tutarsız olması durumunda ödeme banka sistemleri tarafından yapılamayacaktır. Bu tarz durumlarda muhasebe departmanımız yapay kızlık zarı müşterisi ile iletişime geçip, yeni ve doğru bilgileri talep edecektir. Bu işleme kadar geçen süre 15 iş günü iade sürecinin üzerine dahil edilecektir.
 • Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi, 24 içerisinde talep edilirse anında iade işlemleri kredi kartınıza gerçekleştirilecektir. Bu süreden sonra iade talebiniz olursa, iadeler yine banka hesap numaranıza gerçekleştirilecektir.
 • İade işlemlerinde mutlaka alışveriş yaptığınız ürünün faturasını tarafımıza iletmenizi rica ediyoruz. Aksi taktirde kesineln faturanın KDV ve kurumlar vergisi tahsilatı müşterimizden tahsil edilmek zorunda kalınabilir.
 • Yapay kızlık zarı İade ve şikayet işlemleri için canlı destek, telefon veya mail yoluyla müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İade kargonusun gönderileceği adres bilgilerimiz :

Şirket ünvanı: Joan Of Arc Red Türkiye İnternet Pazarlama Limited Şirketi

İade adresi: Ihlamurdere Cad. Çelebioğlu Sok. No: 2-12 Beşiktaş İstanbul / Türkiye

İade işlemleri için iletişim kurabileceğiniz kanallarımız :

Telefon numarası : 0552 670 12 20

E-posta : [email protected]

Ayrıca yapay kızlık zarı kanı sitemizin sol alt bölümünde yer alan canlı destek bölümünden de iade departmanımız ile iletişim kurabilirsiniz.

İade ve muhasebe departmanımız hafta içi 09:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmamamktadırlar.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235

Bir cevap yazın