Müşteri Yorumları
 • Çisem yazdı

  Sitenizdeki anne boyutu dergisi ile Hakan Bey'in yaptığı röportajı okuduktan sonra gerçek ürünün bu sitede satıldığı kanaatine vardım ve tereddütsüz ürünü sitenizden sipariş verdim. Test ürününde sonuca kendim bile inanamadım. Bir yapay ürün ancak bu adar gerçekçi olabilirdi. Şuan sevgilim benim kız olduğuma inandı ve nişanımızı yaptık. Sizlere ömür boyu dua edeceğim. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakat gerçekten..

 • Meltem yazdı

  299 TL verip Alman malı olduğu söylenilen yapay kızlık zarını aldım fakat açık pembe olan boya 2 gün elimden çıkmadı Alman ürünlerinin Çin'de üretilip Türkiye'de Alman kutusu basıldığını yeni öğrendim. Hakan Bey sayesinde Japon ürününü denedim ve sonuçtan gayet memnunum. Başta Hakan Bey ve Merve Hanım olmak üzere tüm bekaretzari.com ekibine beni geceleri rahat uyuttuğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

 • Adem yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım. Beni büyük bir dertten kurtardınız. Dualarım sizinle.

 • Berna yazdı

  Ürün kargosu gayet hızlı ve gizli bir biçimde geliyor. Merve Hanım dediğiniz her şey oldu ve başarılı geçti. Çok sağ olun.

 • Cansel yazdı

  Yapay kızlık zarını ailelerimiz için kullandık. Zaten eşimle daha önce birlikte olduğum için eşime karşı herhangi bir sorunum yoktu. Gerdek gecesinden önce her ihtimale karşı denemiştik ve çok güzel sonuç almıştık. Ailelerimiz bizden herhangi bir bekaret belirtisi istemediğinden dolayı diğer ürünü kullanmaya gerek kalmadı. Ama yine de ihtiyacı olan arkadaşlar için çok başarılı bir şey. Ben tavsiye ediyorum.

 • Meryem yazdı

  Ben yapay kızlık zarı kullanmadım çünkü 15 yıllık evliyim. Vagina daraltıcı krem kullandım ve çok memnun kaldım.

 • Elif yazdı

  Başka sitelerde sahte kızlık kanını çok yüksek fiyatlara satıyorlar ve aldıktan sonra da sürekli saçma sapan sms atıyorlar. İyi ki sonradan size ulaşabildim ve orijinal ürünü satın aldım. Gizlilik politikanıza tam manasıyla uyuyorsunuz.

 • Dicle yazdı

  Beni bu dertten kurtardın ya istediğin herşey gönlünce olsun Merveciğim.

 • Merve yazdı

  Ben kapıda ödeme ile aldım 1 gün demiştiniz fakat 2 günde geldi ama ürün çok başarılı demin test ettik.

 • Ahmet yazdı

  Aldığımız yapay kızlık zarını detaylı bilgi almadan test ettik ve çok memnun olmadık. Daha sonra Merve Hanım bize yapay zarı nasıl kullanmamız gerektiğini en ince detaylarına kadar anlattı ve nerelerde yanlış yaptığımızı bize söyledi. Bıkmadan usanmadan bir saatten fazla görüştük ve tüm sorunlarımızı cevapladı. Ürünü sattıktan sonra bile bu kadar destek veren bir firma tanımadım ben. Hem benim hem de kız arkadaşımın hayatını kurtardınız diyebilirim. Sizlere çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • Zuhal yazdı

  Merveciğim ilk başta hiç inandırıcı değildi ama korkularımı yendin yani beni bu kadar mutlu edebilecek başka bir şey yoktu. Yazacak fazla bir şey bulamasam da çok iyi birisin her şey için çok teşekkürler.

 • Esra yazdı

  Çok kısa girebiliyorum İnternet'e. Canım çok teşekkür ederim hayatımı müthiş bir şekilde değiştirdin. Hadi öptüm ben Esra uğrarım yine.

 • Melike yazdı

  Hayatımı kurtardınız, size ne kadar teşekkür etsem az Merve Hanım. Düğünüme gelemedin ama olsun canım inşallah hediyemi beğenmişsindir.

 • Nurgül yazdı

  Söylediğiniz gibi 3 gün içerisinde yapay kızlık zarı Kıbrıs'a ulaştı Merve Abla. Dün erkek arkadaşım ile birlikte olduk ve artık aklımı sürekli kurcalayan ilk gece fobimden kurtuldum. Dediğin gibi işin içerisine birazcık da rol katarak inandırdım. Çok mutluyum abla çok.

 • Asuman yazdı

  İnternet üzerinde gezinti yaparken bir forum sitesinde tanıştım bu ürün ile. İlk başta herkes gibi ben de çekindim ve uzun süre tereddütlerim devam etti. Fakat kızlık zarı dikimi fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı alternatifi olan yapay zarı kullanmaya mecbur gibi bir şeydim. Test ürününü kullanana kadar yorumların gerçekliğinden de şüpheliydim. Yapay kızlık zarını kullandım ve ben kendim çıkan sonuca inandım, eşimin de inanacağından eminim. Mayıs ayında düğünüm var ve artık içim rahat. Size

 • Kadiriye yazdı

  Önce çok korkmuştum ama test ettiğimde rahatladım. İlk gecemizde biraz tedirgindim ama her şey yolunda gitti ve eşim dolayısıyla da ailesini inandıra bildim. Söz verdiğim gibi sonucu size bildiriyor ve teşekkür ediyorum.

 • Tuba yazdı

  Ben küçükkken bir kaza sonucu kaybetmişin zarımı hatırlamıyorum. Mecbur ürünü kullanmak zorunda kaldım. En çok korktuğum kargo görevlisinin ürünü bana verirken beni tanımasıydı. Ama Merve hanım dediğigibi evrak şeklinde ve kendi isminde bir evrak gibi göndermiş. Demişti ama inanmamıştım bunun için teşekkür ediyorum.Aynı zamanda ilk test ettiğimde biraz yoğundu fakat eşim olmadığı ve kendim denediğimden ondan salgılanacak sıvı yerine 1-2 damla su dökmeyi unutmuşum. İkinci üründe her şeyi daha

 • Seda yazdı

  Merhabalar, Geçtiğimiz bahar şenliklerinde kendimi kaybettiğim bir anda hayatımın anlamını da o gece kaybetmiştim. Ama her erkek gibi o ş... de beni terk etti. Allah belasını versin. Şuanda yeni ve ciddi bir ilişkiye başladım ve artık ikimizde dayanamıyoruz ama ben uzak duruyordum. Merve ablayı İnternet'te ararken buldum. Sıcakkanlı sohbetiyle önce beni rahatlattı ve gönderdiği mucize kızlık zarı ile de hayatımı kurtardı. Merve Anla sana çoooook teşekkür ediyorum. Isparta'ya gelme sözünü aldım g

 • Gülsüm yazdı

  Test için sipariş verdim bu gece ne zaman elimde olur acaba?

 • Hülya yazdı

  Üründen 1 adet deneme için almıştım ve inan hiç ümidim yoktu Merve.Ama ilk kendi kendime denememde inanmadım. Eski sevgilimle de diğer ürünü denedim acaba bir sorun olur mu diye ama sonuç mükemmel çok teşekkür ediyorum.

 • Candan yazdı

  Üniversitede kendime sahip çıkamayıp ilk göz ağrıma kendimi teslim etmiştim. Ayrıldıktan sonra hayatım karanlığa bürünmüştü. Evlilik kafamda hep soru işareti oluşturuyordu. Daha fazla dayanamayıp araştırırken bekaret zarı ile tanıştım. Ürün dün elime ulaştı. 2'sini de bu gün denedim ve sonucu gördüm 2 adet daha sipariş verdim. Artık korkmuyorum. Özellikle Merve'ye çok teşekkürler.

 • Özge yazdı

  Merve'ciğim eşime çok güzel bir sürpriz yapmış oldum şimdi her zamankinden daha bir ilgili davranıyor bana teşekkurler =)

 • Aysu yazdı

  Yeğenimin zamanında yaptığı yanlıştan dolayı size ulaştık ve urunu aldık. Size çok teşekkür ediyoruz bizi bu dertten kurtardınız. Umarım yolladığım hediyeyi almışsındır Merve. İnternet kafeden giriyorum fazla duramayacağım öptüm seni görüşürüz.

 • Selin yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım, sayenizde hayatım kurtuldu. Telefonda bana yardımcı olan arkadaşlardan numaranızı istedim ama veremeyeceklerini belirttiler. Selamımı söyledim umarım ulaşmıştır.

 • Sevil yazdı

  İlk başta ürüne güvenmemiştim ama Merve Hanım sağ olsun beni de ikna etmeyi başardı ve aciliyetim olduğu için ürünü ilk otobüsle gönderdi. Test edip hemen partnerim ile ilişkiye girdim ve partnerimin bana olan güvenini kazandım. Ömür boyu beni büyük dertten kurtardın Merve abla teşekkür ederim.

 • Fatma yazdı

  Benim sorunum nişanlımın ailesi ileydi. Nişanlıma dürüst davrandım beni böyle kabul etti ama ailesinin kabul etmeyeceğinden korkuyorduk. İnternet'te sizi bulduk yapay kızlık zarının Türkiye temsilcisi olduğunuzu öğrendik ve tabi fiyatı da bizi çekti gayet memnunuz ileride ilişkimize renk katması açısından da sipariş edeceğim :)

 • Suzan yazdı

  Sevgilimi çok seviyorum ve kızlık zarımın olmadığını ona söylediğim zaman beni terk edeceğinden çok korkuyorum. Umarım işe yarar.

 • Melisa yazdı

  Ben bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum Merve Abla, ne zaman online olacaksın ya :(

 • Emel yazdı

  Ben yapay kızlık zarının işe yaramayacağını düşünüyordum ve oda arkadaşım ile iddiaya girdik. Maalesef ben kaybettim, ihtiyacı olan bayanlar için mükemmel bir şey gerçekten.

 • Selma yazdı

  İlk gece ne yapacağımı çaresiz bir şekilde uzun yıllardır düşünüyordum. Kızlık zarı dikimi için gerekli param hiç olmadı, olsa da bulunduğum ilçede dikim yapan bir yer de yok. Yapay kızlık zarı benim sorunlarıma çözüm oldu.

 • Burcu yazdı

  Kanama oluyor mu peki bu ürünü kullanınca, önemli olan kanın gelmesi?

 • Baran yazdı

  Ben de yorumlardan etkilenerek yapay kızlık zarı siparişi verdim. Umarım işe yarayacaktır.

 • Jasmin yazdı

  Siparişten sonra hemen ertesi gün kapıma kadar geldi. Vakit kaybetmeden Merve'den bilgi alıp kullandım. Çok güzel kızlık kanından hiç ayırt edilmiyor.

 • Semra yazdı

  Ben sevgilimle ilişkiye girdim fakat beni terk etti şimdi bakire değilim. Sanırım o sırda kanamam olmamıştı şimdi başka biriyle beraberim evlilik düşünüyorum ailesi çok katı kurallı o da beni bu şekil kabul etmez eminim ama bu işe yarar mı ve ne kadar güvenli bana acil cevap yardım edin lütfen sipariş verdim hayırlısı bakalım

 • Melis yazdı

  Yapay kızlık zarı kullandım. Gerçekten mükemmel bir şey ya büyük bir dertten kurtuldum.

 • Nagehan yazdı

  Ben de yapay kızlık zarı kullandım arkadaşlar. Satın almadan önce çok araştırdım ve çok korkularım vardı. test ürününü kullandığım zaman korkularımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. Kızlık zarı yırtılması gibi hemen kan geldi ben bile kendimi bakire sandım o derece inandırıcıydı :)

 • Gülsüm yazdı

  Kullanıp kullanmamak konusunda çok kararsız kaldım ama denize düşen mantığı ile yapay kızlık zarını kullanmaya karar verdim. Siparişim bana ulaşıp ürünü test edip sonucu kendi gözüm ile görene kadar geceleri uyuyamadım desem yalan olmaz. Test ettiğimde çıkan sonuç ile içime su serpildi. Bu ürün gerçekten hayat kurtarıyor. Ben kullandım ve şuanda çok mutlu bir evliliğim var. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakattir.

 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

 • Irmak yazdı

  Yapay kızlık zarı işe yarar mı diye çok merak ettim ve bu merakımın da yapay zarı kullanmadan geçmeyeceğini anlayarak sipariş verdim. Ürün bahsedildiği gibi dışarıdan anlaşılmayacak şekilde kapıda kadar geldi. Geldikten 1 hafta sonra deneme fırsatı buldum. Ürünü yerleştirip yarım saat kadar bekledim ve mastürbasyon yaparak parmağımı soktuğumda hemen kanamaya başladı. Boyası acaba çarşafta belli olur mu diye 1 gün kadar bekledim ama kuruduğunda da aynı kurumuş kan gibiydi. Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor arkadaşlar süper bir şey.

 • Ülkü yazdı

  Daha önce daha ucuz olduğu ve yanında alınan ek ürünleri ücretsiz olarak verdikleri için bir siteden satın alıp kullanmıştım. Kullandıktan sonra 3 gün akıntı kesilmedi ve boyası da her yerimden çıkmadı. Hakan Bey'e ulaştığımda kullandığım ürünün Japon değil, Çin malı olduğunu söyledi. Fiyatta biraz daha bana yardımcı olarak bu sitede satılanı gönderdi ve kullandım. Diğer ürün ile hiç alakası yok. bekaret kanı hangi özellikleri gösteriyorsa sahte kızlık zarı da aynı özellikleri gösteriyor. Benim gibi hataya düşüp, bir kaç kuruş ucuz diye başka sitedeki ürünleri satın alıp kullanmayın arkadaşlar. Her şeyin orijinali en iyisi ve en güzeli. Hakan Bey ve Merve Hanım'a desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 • Gülsüm yazdı

  Sipariş verirken ürünün kargocu tarafından anlaşılacağından ve işe yaramayacağından çok korkmuştum. Kargo kapalı bir şekilde zarfın içerisinde geldi. Dışarıdan kesinlikle anlaşılmıyor. Geldiği gibi yapay kızlık zarını kullandım. Sonuç mükemmel. Kızlık kanından ayırt edilecek bir şey kesinlikle değil. 3 ay önce şimdiki eşim ile kullandım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadan ilk gecemi atlattım. Aslında daha önce yaşadığım ilişkiler için ve bu ürünü kullanmak zorunda kaldığım için pişmanım ama başka ne yapabilirdim ki..

 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

 • seda yazdı

  Gerçekten ise yariyormu

 • Füsun yazdı

  Yapay kızlık zarı kullanıp kullanmamak arasında çok kararsız kalmıştım. Kızlık zarı dikimi için bir çok doktora muayene oldum ve fiyat aldım. Aslında fiyatını karşılayacak da gücüm vardı fakat doktorumun bir tanesi yapay kızlık zarı da kullanabileceğimden bahsetti. Doktor bile tavsiye ettiyse kesinlikle denemeyelim en çok 200 lira para kaybederim diye düşündüm. İyi ki de bu riski göze almışım. Yapay kızlık zarını kullandığım zaman ne kadar başarılı bir ürün olduğuna inanamadım. Parmağım ile müdahale ettiğim zaman hemen kan gibi akmaya başladı. Sildiğim zaman da elimden boyası hemen çıktı. uzun süre inceledim baktım ama kızlık kanından hiç bir şekilde ayırt edemedim. Kızlık zarı ameliyatı olmayı düşünen bütün arkadaşlara bu ürünü tavsiye ederim. Hiç düşünmeden alın deneyin sonucu görün.

 • Buse yazdı

  Ben bi adamı seviyorum ve kaybetmek istemiyorum kız değilim ama kız olmagimi öğrenince benden ayrılcak bliorm bu ürün nasıl kullanılıyor?

 • Merve yazdı

  Merhabalar Buse Hanım, siz ve sizin gibi bayanlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarının nasıl kullanıldığını https://www.bekaretzari.com/kullanimi adresinden öğrenebileceğiniz gibi, sitemizdeki canlı destek bölümünden veya telefon numaralarından da iletişime geçerek, konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Umarız size de yardımcı olabiliriz.

 • Seda yazdı

  Bu ürünü kullanmak istiyorum faka kafamda soyle bir soru var.kızlık zari zorlandiktan sonra bozulur ve bu yapay zar kani hemen mi geliyor yoksa Penis zorlayincami kullananlar bilgi istiyorum

 • Merve yazdı

  Merhabalar Seda, penis müdahalesi olmadan 2 saate kadar ürün içeride dayanır akma, kayma ve düşme yapmamaktadır.

 • esmer yazdı

  Kesin sonucmu ve fiyatı ne kadar 18 yaşındayım tecavüze uğradım ablam bana destek çıktı bunu bulduk sipariş versem sonuç alirmiyim merve abla

 • Merve yazdı

  Merhabalar Esmer, yapay kızlık zarı kullanmak bekaretin yeniden kazanılması açısından kesin sonuç veren bir bekaret hilesidir. Fiyatı 2018 yılında da sadece 199 TL. 18 yaşını doldurduysan ürünümüzü satın alarak kullanabilirsin. 18 yaş altına maalesef satışımız bulunmamaktadır. Sipariş verdiğinde zaten sana 2 adet gönderiyoruz. İlk ürünü bize danışıp, kullanım talimatlarını alarak kullandığın taktirde sonucu görebilirsin. Diğer ürünü ona göre gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsin.

 • Fatma yazdı

  Çok güzel bir ürün benim hayatımı kurtardı. gerçekten işe yarıyor. Başka siteden alıp dolandırılmayın distribütör olan Hakan bey'in ürünü en iyisi. ben başkalarını da denedim ama sonuç alamamıştım.

 • kuzu yazdı

  Merve Hanım merhaba. Bende alıp kullanmak istiyorum fakat korkuyorum işe yarayıp yaramama konusunda rica etsem destek olur musunuz teşekkürler.

 • Merve yazdı

  Merhabalar canım, elbette destek olurum. Canlı destekteyim yazabilirsin bana.

 • Gonca Gül yazdı

  Yapay kızlık zarını kullananların yorumlarını okuduktan sonra ben de kullanmaya karar verdim ve Merve Hanım'dan sipariş verdim. Ürün elime geçip kullanana kadar her konuda benden desteğini esirgemedi. Bizim sorunumuz ailelerin kızlık kanı görme ihtimallerine karşı kendimizi garantiye almak olduğundan dolayı sözlüm ile beraber ilk ürünü denedik. Kızlık zarım patladığı an nasıl sonuç aldıysam bu üründe de aynı sonucu aldım. Rengi, kokusu, şekli her şeyi kesinlikle ayırt edilmiyor. Ben çok memnun kaldım. Evlendiğimiz zaman ailelerimiz bizden bekaret çarşafı istemedi. Fakat ben her ihtimale karşı ne olur ne olmaz diye yine de saklıyorum.

 • Ipek yazdı

  Cidden ise yarıyor mu ? İlişkiye girmeden kac dakika önce uygulamalıyız nişanlımı kaybetmektende cok korkuyorum

 • gül erdem yazdı

  Gerçekten bir ise yariyormu bir tehlikesi yokmu ben tecavuze ugradm ve sevgilim var ona soyleyemiyorum soylesem beni terk edecek ben ne yapacam bilmiyorum bana bilgi verirmisiniz

 • Durdane yazdı

  Söz verdikleri gibi kapalı kargo içerisinde geldi ve kargocu dahil kimsenin ne satın aldığımı anlaması mümkün değil. Dün gece test ürününü kullandım. Bekaret kanından ayırt edilmiyor. Parmağım ile müdahale ettiğimde hemen akmaya başladı. Düğünüme daha en az 2 yıl var ama ileride bu ürünü bulup bulamayacağım belli olmadığından kalan zarı saklayacağım.

 • Nazlı yazdı

  Kaç gün içinde ürün elimize ulaşıyor?

 • Merve yazdı

  Nazlı, siparişin İstanbul ve Antalya'da aynı gün içerisinde hızlı kurye ile teslim edilebiliyor. Kargo ile istersen de 1-2 iş günü içerisinde teslim alabilirsin.

 • Ayşe yazdı

  Denemekten zarar gelmez

 • Ayşegül yazdı

  Başka sitelerden aldığım ürünleri kullandığım zaman hiç memnun kalmadım fakat Merve Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Gerçekten çok dürüst ve ilgili bir satıcı. her konuda bize destek oldu. Yapay zardan çok memnun kaldım.

 • Yağmur yazdı

  Acil ürün ile ilgili detaylı bilgi almam mümkün mü acaba Merve Hanım?

 • Buse yazdı

  Yap zar doktorda belli olur mu acil cevap bekliyorum lütfen

 • asya yazdı

  Bende almak istiyorum ama becerememekten korkuyorum ya tutmazsa beceremezsem zor durumdayim

 • Jade yazdı

  Defalarca ilişkiye girmiş bir erkek anlar mı acaba?

 • Elifnaz yazdı

  Ben tampon kullanmiycam ürün pazartesi elimde olacak sevgilimle deniycez sadece yapay zar işe yarar mı

 • Ceren yazdı

  Merve hanım gerçekten kesim çözüm ise almak istiyorum

 • Merve yazdı

  Merhabalar,Yağmur Hanım, ürünümüz ile detaylı bilgiyi sitemizden alabileceğin gibi canlı destek bölümünden benim ile de iletişime geçerek bilgi alabilirsin.Buseciğim, doktor tarafından muayenede yapay kızlık zarı da, kızlık zarı dikimi de belli olmaktadır. Fakat adli bir olay olmadıktan sonra doktor muayene yapamaz.Ayşe Hanım, korkacak hiç bir şey yok. İlk test ürününü kullandığın zaman korkularının ne kadar yersiz olduğunu anlayabilirsin.Jale Hanım, defalarca ilişkiye giren bir erkek dahi yapay kızlık zarı kullandığını kesinlikle anlamayacaktır.Elif Naz, tampon kullanmanızı iyi bir sonuç için kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Ahmet yazdı

  Eşim ile nişanlılık döneminde birlikte olduk. Evlendiğimiz gece ailelerimizin çarşafa bakma ihtimallerini riske atmayarak yapay kızlık zarı satın aldık ve kullandık. Üründen çok memnun kaldık. Ailelerimiz çarşaf istemediler fakat, ihtiyacı olan bayan arkadaşlarımızın çok işine yarayacağını düşünüyorum.

 • Ayşe yazdı

  Her insan hayatında hata yapabilir. Ben de bir hata yaptım ve bu hata yüzünden ömür boyu acı çekmek istemiyordum. Yapmış olduğum hatanın da büyüklüğünün oldukça farkındaydım. Bekaret sorununa çözüm arayıp kızlık zarı dikimi ameliyatlarını araştırırken yapay kızlık zarı ile tanıştım. Çekincelerim olsa bile denemek zorundaydım ve sipariş verdim. İlk ürünü tek başıma denediğim zaman ne kadar güzel sonuç verdiğini anladım ve diğer ürünü de belirtilen şekilde kullanarak ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Şuan çok mutlu bir evliliğim var ve eşime oldukça sadık birisiyim. Bu ürüne güvenerek bekaretini başkasına vermek mantıklı olmasa da benim gibi hata yapan bayanların mutlaka kullanmaları gereken bir ürün.

 • Serap yazdı

  Yapay kızlık zarını yaklaşık 2 yıl önce Merve Hanım'dan satın alarak kullanmıştım. Sitede belirttikleri gibi gayet olumlu bir sonuç gösterdi ve evlendim. Yorum sayfasında bir çok bayan arkadaşımızın tedirgin olduğunu gördüm ve buraya yazmak ihtiyacı hissettim. Arkadaşlar gerçekten kızlık zarı dikimine hiç gerek kalmadan bu ürün ile bakirelik sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Zaten ilk ürünü test eder etmez nasıl güzel sonuç verdiğini kendi gözleriniz ile şahit olacaksınız. Yine de soruları olan olursa cevaplayabilirim.

 • Mine yazdı

  Kulanmak istiyorum ama korkularımda var gerçekten ilk gecede anlaşılmaz demi

 • ıpek yazdı

  ayşe hanım anlaşılmıyor demi dediğinize göre atlatmışsınız ben kaymasından düşmesinden korkuyorum ilişkiye girmeden ne kadar önce denediniz zarı yani eşimle ilişkiye girmeden önce kanamasından dolayı da endişem var

 • Büşra yazdı

  Merve hanım ürünü sipariş vereceğim fakat biraz tedirginim bana yardımcı olur musunuz lütfen

 • Serpil yazdı

  İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerin içerisinde sorun yaşamadığım nadir firmaların arasındasınız. Söz verdiğiniz her şeyi yerine getirdiniz. Ürününüz çok başarılı ben hem test ettim hem de diğer ürünü arkadaşım ile kullandım. İhtiyacı olan bayanların kaçırmaması gereken bir şey ve fiyatı da gerçekten çok uygun.

 • Sedef yazdı

  Çok zor durumdayım aylardır tek düşündüğüm konu bu oldu. Çok araştırıdm sitelerde. Hem dikimi hem sahte kızlık zarını. Dikim de tutmayabiliyormuş. O masaya çok ak çok utanç verici bi durum ayrıca. Sahte zara da güvenmek istiyorum. Lütfen yardım edin bana

 • Hayal yazdı

  Ürünün kullanma ömrü ne kadar bi kaç yıla kadar saklayabilirmiyiz

 • Durdane yazdı

  3 yıl önce bekaretimi kaybedip, sevgilimden ayrıldığım zaman çok pişman oldum. Kızlık zarı dikimi ile ilgili bir çok doktor ile görüştüm fakat fiyatları çok yüksek olduğundan dolayı çaresiz kalmıştım. Daha önce yapay kızlık zarı kullanan bir arkadaşım imdadıma yetişti ve üründen bahsetti. Merve Hanım'ın telefonunu vererek bilgi almamı söyledi. Firmanız ile telefonda konuştuğum zaman adeta yeniden dünyaya gelmiş gibi oldum. Hemen sipariş verip test ettim. Sonuç mükemmeldi. Daha sonra evlenmeye karar verdim ve evlendim. Hiç bir sorun çıkmadı. Şuanda çok mutlu bir evliliğim ve 2 tane de çocuğum var ikiz oldu. Kızlık zarı sorunu olan bayanlar hiç düşünmeden satın alabilirler.

 • Merve yazdı

  Merhabalar Hayal Hanım, yapay kızlık zarını satın aldıktan sonra 5 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Yerleştirdikten sonra ise 120 dakika yani 2 saat içerisinde ilişkiye girebilirsiniz.

 • Sule yazdı

  Gerçekten ise yarıyor mu bende caresizim ve almak istiyorum. Işe yaramacagindan korkuyorum. Deneyenler gerçekten ise yarıyor mu lütfen yardımcı olur musunuz 1 ay sonra düğüm var

 • Sümeyye yazdı

  Uzun süre boyunca alıp almama konusunda kararsız kaldığımdan dolayı alıp denemedim. Daha sonra bir arkadaşım bu siteden satın alıp kullandığını ve çok güzel sonuç aldığını söyleyince denemeye karar verdim ve yapay kızlık zarı kullandım. Bunca zamandır boşuna kendimi üzdüğümü ürünü kullandığım zaman anladım. Çok güzel sonuç veriyor. Merak edenler kesinlikle vakit kaybetmeden alıp denesinler.

 • betul yazdı

  kız olup olmadığımdan emin degilim yinede kullanabilirmiyim

 • Eda yazdı

  mrb bizde kullanmayı düşünüyoruz da %100 sonuç veriyormu çok endişeleniyorum

 • Merve yazdı

  Merhabalar Betül. Kız olup olmadığından emin değilsen kullanmanı tavsiye etmiyoruz. Çünkü kız değilsen içeriye yerleştirme aşamasında kızlık zarın zedelenebilir veya yırtılabilir. Eda Hanım, ürünümüz doğru kullanımda %100 sonuç vermektedir. Bunu zaten test ürününde siz de görebilirsiniz.

 • Nur yazdı

  Bazı markalarda içinde geçmeyen rengi bulaşıcı ve çıkmayanlar oluyormuş, yada pes pembe oluyormuş, böyle bir sorunla karşılaşmam demi?

 • Merve yazdı

  Merhabalar Nur Hanım, bahsettiğiniz boya çıkmaması, ürünün erimemesi Japon malı orijinal yapay kızlık zarında kesinlikle olmamaktadır. Bahsettiğiniz olumsuz sonuçlar Çin malı ürünlerde meydana gelir. Piyasada satılan İngiliz, Alman, Fransız malı gibi ürünlerin de Çin malı olduğunu, ülkemizde kutularının değiştirildiğini belirtmek isterim. Sağlığınız ve iyi sonuçlar elde edebilmeniz için orijinal ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • htc yazdı

  Merhabalar sizin kaç tane siteniz var acaba bekarethapi.com diye bir sitede var ordada aynı şeyler yazıyor amaa iki sayfada farklımı birbrinden ayırt edemedim..

 • Itır yazdı

  Kullanıp kullanmamak arasında çok kararsız kalmıştım. Merve Hanım ile uzun bir sohbetin ardından sahte kızlık zarını satın alıp kullanmaya karar verdim. Daha önce virginia care isminde bir ürün bulmuştum ama Çin malı olup Türkiye'de İngiltere malı diye satıldığını duyduktan sonra hemen vazgeçtim. İyi ki de vazgeçmişim. Sitenizdeki ürün çok başarılı. Kızlık zarı dikimi yaptıracak arkadaşların hiç zaman ve paralarını boşa harcamadan bunu kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ben kullandım ve çok memnun kaldım.

 • Rüya yazdı

  İşe yarıyor mu gerçekten? Deneyen var mı?

 • Hazal yazdı

  Merve hanım daha önce erkek arkadaşımla çok iliskiye girdim ama son iki yıldır hiç iliskiye girmedim anlaşılır mi ve boya çıkmaması gibi bi durum olur mu ve netten numarami wermeden sipariş verebilir miyim

 • Yönetim yazdı

  Merhabalar Hazal Hanım, ürünümüz kesinlikle anlaşılmamaktadır. Boya çıkmama sorunu Çin malı olup, İngiliz ve benzeri isimlerde satılan sahte ürünlerde olur. Biz Japon malı distribütörü olduğumuz için gerçek ürün kesinlikle anlaşılmaz ve boyası da rahatça çıkar. Kredi kartı veya havale ile yapılan siparişlerde numara kullanmadan sipariş verebilirsiniz.

 • Buğlem yazdı

  Yapay kızlık zarını kullanıcı yorumlarına güvenerek satın aldım ve kullandım. Gerçek kızlık kanından ayırt edilmesi imkansız gibi geldi bana. Kullanımı çok basit ve başarılı bir ürün.

 • Irmak yazdı

  Virginia Care isminde ürünü satın almıştım ve kullandıktan sonra orijinal olmayıp, Çin malı olduğunu öğrendim. Merve Hanım sağolsun çok yardımcı oldu ve kendilerinin satmış olduğu Joan Of Arc Red isimli Japon malı kızlık zarı ile beni tanıştırdı. Dün erkek arkadaşımda kullandım ve hiç anlamadı. Şuanda çok mutluyum.

 • Hande yazdı

  Merhaba Merve hanım tampon istemeden bu ürünü kullanabilir miyiz ? (Yönetim Cevabı: Olur, fakat garanti edilen sonucu elde etmek açısından tampon ile birlikte kullanmanızı önermekteyiz.)

 • Nur yazdı

  Şuan hayatım kurtuldu erkek arkadaşımda denedim hiç bir şey anlamadı kafanızda renk çıkmaz korkusu olmasın çıkıyor ama penisde renk kalır korkusu varsa partnerinize prezervatif yatırabilirsiniz ben taktırdım ve hiç bir sorun çıkmadı kesinlikle tavsiye ederim bayanlar.

 • Sena yazdı

  Merve hanım bu yapay kızlık zarı ürünü kullanılmadan ne kadar tazeliğini koruyabiliyor? Şimdi aldık diyelim kaç gün ay yada yıl işe yarar halde kalıyor? (Yönetim Cevabı - Ürünümüzü 5 yıl sorunsuz bir şekilde saklayabilirsiniz.)

 • Rabia yazdı

  Ben ürünü aldım fakat doğru uygulayamadım sanırım bitanesini heba etmiş oldum elimde bir adet kaldı ve nasıl uygulıcağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirminiz :( - (Yönetim Cevabı - Sayın müşterimiz, lütfen kullanmadan önce sitemizdeki canlı destek operatörlerimizden detaylı olarak bilgi alıp ona göre kullanınız. Doğru kullanımda %100 olumlu sonuç alacaksınız.)

 • Pınar yazdı

  Ben denemek istiyorum fakat bir çok site var. Hangisine tam güveneceğimi bilmiyorum. Çok kararsızım param boşuna gitsin istemiyorum ve hiç vaktim yok.

 • Yönetim yazdı

  Merhabalar Pınar Hanım. Söylediklerinizde son derece haklısınız. Firmamız 2010 yılından bu yana yapay kızlık zarının ilk ve tek Türkiye resmi distribütörüdür. Basında çıkan gazete haberlerimizi inceleyebilir, kararınızı verebilirsiniz.

 • Ezgi yazdı

  Merhaba biz ailelerimiz icin istiyoruz yapay kizlik zarini carsafta kurudugunda gercek gibi mi duruyor yoksa kurudugunda boya oldugunu belli ediyor mu acaba ? (Yönetim Cevabı: Çarşafta kuruduğu zaman normal kızlık kanından ayırt edilemez Ezgi Hanım.)

 • Fatma gül yazdı

  Ürünü iki yıl önce aldım hala kulkanmadim ne kadar dayanır mi ürün ? (Cevap: 5 yıl kullanım ve saklama ömrü bulunmaktadır.)

 • Mine yazdı

  O gece nasıl nerde sakliycam lütfen yardım edin. (Cevap: Sayın Müşterimiz, ürünümüz tırnak büyüklüğünde bir üründür bulunduğunuz odada veya lavabo yakınında her yerde saklayabilirsiniz.)

 • Gül yazdı

  Uzun süredir yapay kızlık zarı ile ilgili araştırma içerisindeydim ve en nihayetinde kullanmaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda basında çıkan haberlere de dayanarak, Hakan Bey'in bu sitesinin orijinal ürün sattığına kanaat getirdim ve satın alıp kullandım. İyi ki de satın almışım ve iyiki de kullanmışım. Sonuç mükemmel. Kızlık kanından ayırt edilmesi için bence laboratuvara falan götürüp test yaptırmak gerekli. Bu mükemmel ürüne ulaşmak bu kadar kolay ve ucuzken kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünenleri anlamakta zorlanıyorum. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

 • Şerife yazdı

  Merhaba Gerçekten kullanan varmı ben hâlâ inanamıyorum çünkü.Korkularımda var lütfen yardımcı olun.

 • Arzu yazdı

  Nasıl sipariş verebilirim kaç günde gelir ? (Cevap: 0552 670 12 20 numaralı hattımızdan sipariş verebilirsiniz. 1-2 iş günü içerisinde teslim edilir.)

 • Hatice yazdı

  Penise bulaşınca anlaşılıyor mu ve bulaşsa da rengi hemen çıkıyor mu ? (Cevap: Evet efendim silinince aynı kan gibi geçmektedir. Çin malı ürünlerde o sorun yaşanır.)

 • Nursena yazdı

  Ne varsa herşeyin ilkinde ve orijinalinde var ama madem ki bu şekilde bir sorun yaşadık o zaman da çözüm bulmaktan başka çaremiz yok maalesef. Bu ürünü çok uzun süredir araştırıyorum. Bundan 6 yıl önce bekaretimi ilk kaybettiğim zaman da araştırmıştım. O dönemler sadece sizin siteniz vardı ama şimdi bakıyorum sahte ürünün bile sahtesini yapmışlar, gerçekten çok enteresan. Siparişimi gelecek aya maaşımı alınca vereceğim Merveciğim uzun yıllardır kahrımı çektin sana çok teşekkür ediyorum.

 • Sedanur yazdı

  Kaç tane tampon gönderiyorsunuz ilk denemede kullanacağım için sonrakinde nasıl yapılıyor ? (Cevap: 2 adet gönderiyoruz.)

 • Begüm yazdı

  Ben biriyle birlikte olup kaybetmedim.bi kaza sonucu kaybettm gerçi daha doktora gitmedim ama bilmiyorum ya küçük yaşta oldu bu olay ve şuan nisanliyim ve nişanlimi cok sewiyorm kayBetmek istemiyorm ama birçok sitede war kime güvencemi şaşırdım lütfen yardım edin Rabbim kimseye böyle bişe wermesin

 • Didem yazdı

  Herkes gibi benimde korkularım vardı 5 yıl önce bekaretimi kaybettim 1 sene öncesine kadar kendimi soyutlamıştım beyaz gelinlik hayalimden Taki karşıma nişanlım çıkıncaya kadar onu gördüm tanıştık birbirimizi çok seviyoruz fakat bu konuda çok hassas daha önce konuştuk bakire olmadığını söyleyemedim kaybetmek istemiyorum çünkü günlerdir Merve Hanımla konuşuyorum allah razı olsun cok rahatlıyor beni ve sorularımı sabırla çözüyor 200 tl ne kaybederim dedim ve ürünü aldım yarından sonra elimde olacak inşallah ilk testi yapacağım ve yine sonucu sizlerle paylaşacağım asıl sonucu hayatımın kurtuluşunu yuvama kavuşmanın huzurunu sizinle en geç 3 yada 5 temmuz tekrar paylaşacağım düğünüm 1 temmuz çünkü Allah benim ve hepimizin yardımcısı olsun inşallah

 • Kara Kız.. yazdı

  Gerçekten işe yarıyor.

 • Kamilce yazdı

  199 TL'ye vajina daraltıcı krem ile birlikte satan bir firmadan zar almıştım. Keşke almaz olsaydım. Ürün gizliliğine hiç önem vermemişler. Kargo poşetinin üzerinde anlaşılacak şeyler yazıyordu. Hadi onu geçtim ürünü daha yerleştirirken elime yüzüme bulaştı. Bulaştığı yerden günlerce çıkmadı. Firmaya şikayet için ulaşmaya çalışırken bu sitedeki Merve Hanım'a ulaştım. Kendisi kandırıldığımı ve Japon yerine ucuz olsun diye Çin malı ürünlere bulaştığımdan bahsetti. Maalesef dedikleri doğruydu ve büyük bir hata yapmıştım. neyse ki kendisi bana yardımcı oldu ve uygun fiyata kendi ürünlerinden gönderdi. Sonucun diğeri ile hiç bir ilgisi yok. Aynı kızlık zarı bozulmuş gibi müdahale olunca akıyor. Silindiği yerden hemen çıkıyor. Çok teşekkürler Merve.

 • ayşe yazdı

  Bende sipariş verdim ürün gizlilik içinde söylendiği gibi geldi henüz denemedim 1 ay sonra düğünüm var umarım sonuç alırım

 • Seda yazdı

  Lütfen bana yardımcı olun. Düğünüme çok az kaldı gerçekten ise yarıyor mu çok fazla sitede var. (Cevap: Sayın müşterimiz evet çok Çin malı satan site var. Siz gazete haberlerinden ve röportajlarından hangisinin orijinal olduğunu anlayabilirsiniz sanırım.)

 • Nikada yazdı

  Bende nişanlıyım çok tedirginim urunu almak istiyorum ama para kaybederim bir ise yaramaz diye çok korkuyorum. Ya anlaşılırsa? Çok utanç verici bir durum Allah kimseye yaşatmasın. Bir de sizin tampon dediğiniz şey daraltıcı krem mi? (Cevap: Hayır daraltıcı ile tampon farklı şeyler. Sitemizden veya canlı destek operatörlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapay kızlık zarı anlaşılmaz. İlk ürünü test edip sonucu göreceksiniz ve diğer ürünü kullanıp kullanmamak size kalmıştır.)

 • Elif yazdı

  Kullanıcı talimatlarına harfiyen uydum. Parmağım ile müdahale yaptığım zaman akmaya başladı. Daha sonra bahsedilen şekilde sildim ve bulaşma elde kalma falan da yapmadı. Sanırım diğer ürünü gerçekte kullanmak için ikna oldum ve kullanacağım.

 • Elif yazdı

  Rengi kan rengine çok benziyor gözle anlaşılması pek mümkün değil ve silinince hemen geçiyor.

 • lavin yazdı

  Lutfen bana da yardımcı olun nerden nasıl alabilirim sahte kızlık zarin merve hanima nasıl.ulasa bilirim ALLAH rızası için yardımcı olun

 • Yönetim yazdı

  Sayın müşterimiz, sitemizde yer alan sipariş sayfasından sipariş verebilirsiniz. Canlı destek üzerinden de Merve Hanım ile detaylı olarak iletişim kurup bilgi alıp, sipariş de verebilirsiniz.

 • lavin yazdı

  Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz ? Yurt dışından yazıyorum Merve Hanım veya Hakan Bey'e ulaşmam gerekiyor. nasıl satın alabilirim bana nasıl gelir ? (Cevap: Whatsapp : Merve: 0552 670 12 20) Hakan Bey: 0534 853 65 08)

 • Özde yazdı

  Gazete haberlerinden bu ürünü duymuştum. Oldukça dikkatimi çekti ve fantezi amaçlı satın aldım. Eşimde kullandım. Eski günleri yad etmek için aldım hem de gençlere gerçekten çözüm olup olamayacağını merak ettim. Arkadaşlar ürün gerçekten çok farklı eşim bile şaşırdı. Benden size onay kullanabilirsiniz anlaşılmaz :)

 • fatma yazdı

  4senelik bi iliskim oldu nisanlandm ve imam nikahimiz kiyildi dugunum temmuzda olacaktı o kadar cok güveniyordum ki bekaretimi ona verdim fakat aileler arası kavga çıktı ve benim arkamda durmadı beni birakti çok korkuyorum hergün agliyorum aileme birsey anlatamiyorum psikolojim alt üst oldu bu ürün hakkinda lütfen yardimci olurmusunuz kullananlar gerçekten inanmak istiyorum

 • Yağmur yazdı

  Hakan Bey bana çok yardımcı oldun sizlere çok teşekkür ediyorum.

 • Pelin yazdı

  Şükürler olsun ki doğru siteye ulaşabildim ve doğru ürünü kullandım. Çok korkuyordum fakat Merve Hanım bütün sorularıma sabırla cevap vererek beni ikna etti. Zaten dediği gibi ilk ürünü kullanıp bakacaktım aklıma en ufak bir şey takılırsa diğer ürünü kullanmayacaktım. Ama mükemmel bir şekilde sonuç aldım ve ilk gecemi atlattım. Daha doğrusu ilk geceye kalmadan daha önce hallettim :)

 • Yağmur yazdı

  Arkadaşlar kullanan biriniz ve sonuç alan biri varsa lütfen buraya yazıp bana ulaşabilir mi? Lütfen çok fazla Bilgi kirliliği ve sahte ürün var. Gerçekten birisiyle konuşmam gerek

 • Nur yazdı

  Merve abla yardımına ihtiyacım var bende sipariş vermek istiyorum ama cok kararsızım korkuyorum bide kapıma gelmesini istemiyorum ptt den almak istiyorum. (Cevap: Merhabalar Nur, korkularını yenmek için istersen canlı destek bölümüne, istersen de 0552 670 12 20 numaralı Whatsapp hattına bekliyorum. Aklına takılan bütün konularda yardımcı olmak isterim. )

 • Berrin yazdı

  Yorumların hepsini tek tek okudum ve dikim yaptırmaktan baz geçip sizin ürününüzü kullanmaya karar verdim. Sipariş verdiğimde hemen ertesi gün gizli kargo ile dışarıdan anlaşılmayacak şekilde bana teslim edildi. Vakit kaybetmeden hemen telefondan kullanım bilgisi alarak test ettim ve şeriklerinizin doğru olduğunu anladım. Geçen ay erkek arkadaşım ile birlikte oldum ve sorunsuz bir şekilde ilk birlikteliğimizi atlattım. Sizlere çok minnettarım.

 • Özge yazdı

  Bir medikal firmasından kızlık zarı satın aldım. Sözde gelen üründe barkod sorgulaması falan var dediler ama hiç de öyle bir şey yoktu. Kullandım boyası çıkmayınca firmayı aradım hemen. Benimle ilgilenen bayan beni engelledi telefonlarıma bakmıyorlar. Daha sonra araştırırken Hakan Bey'in gazetelere verdiği röportaja rastladım. Orijinal ürünün bu sitede satıldığını anladım ve biraz konuştuktan sonra sizden sipariş verdim. Gelen yapay zar ile diğer firmadan aldığım zarın hiç bir alakası yoktu. Test edip sonucu gördüğümde doğru ürüne ulaştığımı anladım. Dün de eşim ile kullandım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yakında sayenizde evleneceğim. Sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.

 • Buğlem yazdı

  İki günde Şırnak'a yetişti ürün. Bahsedildiği gibi dışarıdan anlaşılmıyordu. Ev adresime gelmesini istemediğim için şubeye kendim giderek teslim aldım. Deneme ürününü yenice denedim. Biraz oynaştıktan sonra parmağım ile müdahale ettiğim zaman hemen kan gibi akmaya başladı. Sildiğim zaman tenimden kolayca çıktı. Rengi aynı kızlık kanı gibi hafif açık kırmızı. Düğünümde bu ürünü kullanacağım.

 • Feride yazdı

  En uygun fiyatlı yapay kızlık zarı ürününü ararken nasıl bir hataya düştüğümü anladım. Ucuz olsun derken Çin malları ile hayatımı neredeyse tehlikeye atıyordum. İyi ki Merve'yi tanıtım da beni bu durumdan kurtardı. Çok teşekkürler.

 • Rukiye yazdı

  Virgina care, Dijiuf Ang, Zarimon diye satılan ürünlerin hepsine lanet olsun. Sözde İngiltere, Fransa malları ama hepsi Çin malı arkadaşlar. Orijinal ürün Hakan Bey'in bu sitesinde satılan üründür. Lütfen önce araştırıp öyle satın alın.

 • Sümeyye yazdı

  Bende sipariş verdim bakalım nasıl bisey denedigimde buraya yazacağım arkadaşlar

 • Sinem yazdı

  Yapay kızlık zarının zararları var mı? İleride bir sıkıntı olabilir mi acaba, çok korkuyorum lütfen yardım edin?

 • Hasibe yazdı

  Üründen çok memnun kaldım. En uygun fiyatlar ile aldığım sahte zarı kullanmadan önce çok korksam da Merve Hanım sağ olsun içimi çok rahatlattı. Çok ilgili personelleriniz va.

 • Safiye yazdı

  Zararı olur mu olmaz mı diye çok endişelenmeme rağmen gözümü karartıp kullandım. Ne bir zararı oldu, ne de bir sıkıntı yaşadım. Bu ürün gerçekten süper bir şey.

 • Sema yazdı

  Gerçekten kullanan biri bana ulaşabilir mi aklıma takılan çok soru var 1 ay sonra düğünüm var lütfen yardim:(

 • Aslıgül yazdı

  Ürünü kullanan gerçek biri lütfen bana yazabilir mi? Konuşmak istiyorum. Burdan cevap verirse ona ulaşabilirim. Lütfen çok önemli tecrübe eden birine ihtiyacım var.

 • Aslıgül yazdı

  Zararları hakkında ben de çok tereddüt etmiştim fakat ürün elime geçince zarar veremeyeceğini hemen anladım. Kullanımı basit ve gerçekten etkili sonuç veren bir şey. Tavsiye ederim arkadaşlar.

 • Derya yazdı

  Bende bugun aldim ve gercekten istedgim gün elimde oldu merve hanimm cok tesekkur ederim istedgim zamana yetistirdigin icin daha denemedim denedikten sonra yorum yapacam tekrar insallah hersey istedigm gbi olur

 • Esra yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili haberler okudum ve bu ürünü tanıdım. Haberleri okuduktan sonra ürünün güvenilirliğini anlayıp denedim. İyi ki de bu ürün ile tanıştım. Gerdek gecesinden çok korkuyorken şimdi sabırsızlıkla bekliyorum. Sizlere çok teşekkür ederim.

 • Derya yazdı

  En iyi marka hangisi diye araştırırken aslında sadece Japon ve Çin mallarının olduğunu, diğer ürünlerin sahte olduğunu öğrendim. Medyadaki haberlerden tek güvenilir satıcının Hakan Bey ve Merve Hanım olduğunu öğrenip sipariş verdim. Yanılmamışım. Çok güzel sonuç aldım.

 • Yeliz yazdı

  En uygun fiyat ile İstanbul içerisinde elden satın alabileceğim bir yer var mı acaba?

 • Yönetim-Merve yazdı

  Merhabalar Yeliz Hanım. Müşteri gizliliğine önem verdiğimizden dolayı İstanbul be Ankara’da dahil olmak üzere elden teslimatımız bulunmamaktadır. Kapalı ve gizli kargo ile,kargocuların anlamayacağı şekilde ister adresinize, isterseniz de kargo şubesine ürününüzün gönderimini en uygun fiyat ile gerçekleştirebiliriz.

 • Deniz yazdı

  Semacım ben kullandım işe yarıyor gerçekten hayatım kurtuldu

 • Hülya yazdı

  Bir ay sonra düğünüm var eger yazılanlar doğruysa gercekten benm için kurtarıcı olucak yoksa nişanlımı kaybetmek istemiyorum, nasıl kullanıcam yerlestiricem yapabilirmiyim ya yüzüme gözüme bulastırırsam

 • Tansu yazdı

  Merve hanımın whatsaap numarasını alabilir miyim ? (Cevap: 0552 670 12 20)

 • Sema yazdı

  Bu doğru mu sahiden. Lütfen kızlar kullanan varsa bana yazabilirler mi. Güneydoğu gibi bi yerdeyim ve bakire olmadığım anlaşılırsa beni öldürürler. Evlenmeme sadece 2 ay gibi bişey kaldı nolur yardım edin

 • Yönetim yazdı

  Arkadaşlar, bu sayfa içerisinde yapay kızlık zarı kullananların bir çoğunun sonuçlarını zaten görebiliyorsunuz. Kullananlar yazabilir mi demek yerine yüzlerce yorumu okumayı tercih edebilirsiniz.

 • İsimsiz yazdı

  Lütfen yardımcı olun gerçekten işe yarıyor mu:(

 • Yeliz yazdı

  Yapay kızlık zarı satın aldım ve kullandım. Deneme ürününün kullanımı hakkında Merve Hanım'dan tam olarak destek almadığım için bilgisizce kullandım ve istediğim sonucu elde edemedim. Daha sonra şikayet için ulaştığımda Hakan bey bana çok yardımcı oldu ve yanlış yaptığım yerleri bana anlattı. Diğer ürünü de bana anlatılan şekilde test ettiğimde sonucun harika olduğunu gördüm. Yeniden sipariş vermek zorunda kaldım. Yeni ürünü de dün sevgilim ile denedim. Sorunsuz bir şekilde problemimi atlattım. Şuan çok mutluyum sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

 • Iraz yazdı

  Arkadaşlar gerçekten harika bir ürün. Beni çok çok büyük bir dertten Merve Hanım kurtardı. Güvenilir bir firma ve yapay kızlık zarı çok harika başarılar veriyor. Hiç çekinmeden satın alabilirsiniz.

 • Zekiye yazdı

  Ağrı'dan sipariş verdim ve 2 gün sonra bahsedildiği gibi anlaşılmadan adresime kadar geldi. Ben büyük bir ürün bekliyordum, ufak bir şey olduğunu görünce korksam da sonradan düşündüm büyük olsa nasıl yerleştireceğiz ki :) . Test ürününü denedim güzel görünüyor. Bakalım düğünüme daha 2 yıl var en az.

 • Hümeyra yazdı

  Merhaba,Tam olarak nasıl bir ürün geliyor, nasıl kullanılıyor , nasıl şekil değiştiriyor açıklayabilir misiniz?

 • Vildan yazdı

  Gerçekten işe yarıyor ya süper bir ürünmüş. Kızlık zarı dikimi yaptırmak isterken tesadüfen sizinle karşılaştım ve bu kadar güzel bir sonuç elde edeceğimi tahmin bile edememiştim.

 • Esra yazdı

  Hakan Bey gerçekten çok ilgili birisi. Şirketlerinin telefonunda sorun olunca kendi telefonundan bana ulaşarak çok açıklayıcı bilgiler verdi. Direkt olarak işin uzmanından bilgi alarak kullandım. Test ettiğimde çok inanasım gelmese de verilen taktikleri uygulayıp arkadaşım ile denediğimde sorunsuz bir şekilde bu problemimden kurtuldum. Hakan Bey size ve Merve Hanım'a şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız iyi ki sahteciler ile değil de sizler ile karşılaştım.

 • Defne yazdı

  Bazı arkadaşlar hala kullanan var mı diye yorumlar yazmışlar. Ben 4 yıl önce bu ürün sayesinde evlendim. Binlerce de yorum var site içerisinde. Kızlar hala neden telaş ediyorsunuz anlamıyorum.

 • Gizem yazdı

  Başka siteden daha ucuz diye satın aldığım ürünün boyası elime yapıştı çıkmadı. 2-3 gün de akıntım sürdü. Merve Hanım sahte ürün kullandığımı söyleyince şok oldum. Kendisi bana çok yardımcı oldu ve daha uygun fiyata bana kendi ürünlerini gönderdi. 2 gün önce test ettim. Sorunsuz işledi ürün. Bugün sabah da erkek arkadaşım ile birlikte olduk. Hiç bir sorun yaşamadım. Düğünüm var yakındaaaa.

 • Öykü yazdı

  Gittigidiyor firmasından yapay kızlık zarı satışınız var mı acaba ? (Yönetim cevabı: Maalesef, satışımız sadece internet sitemiz üzerindendir.)

 • Bilge yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili basında çıkan haberlerde bahsi geçen firma siz misiniz acaba ? (Yönetim Cevabı: Evet, bahsedilen Japon ürünü Türkiye distribütörü firmamızdır.)

 • Ayda yazdı

  Ben çok kararsızım biri biseyler söylesin lütfen bu ürün in ne kada onay li diye

 • Selma yazdı

  Yakında düğününüm var işe yarıyor mu lütfen yardım edin.

 • Saliha yazdı

  İlk gece kan gelmesi için ben de yapay kızlık zarı kanı kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalışan ürün. herkese tavsiye ediyorum. 2011 yılından bu yana bu siteyi takip ediyordum. Fiyatlar o zamandan bu zamana kadar oldukça yükselse bile dikim fiyatlarının neredeyse onda biri.

 • Anonim yazdı

  Yıl olmuş 2018 hala bekarete önem verenler var ya maalesef.

 • Asya yazdı

  Queen markalı yapay zar diye bir şey almıştım başka bir firmadan. Sahte çıktı. Doğru ürün Merve Hanım'ın sattığı ürün arkadaşlar. Hiç boşuna başka firmalardan mağdur olmayın. Ben yandım siz yanmayın.

 • Melis yazdı

  Arkadaşlar merhaba ürünü aldım çok stresli idim denedim gayet başarılı bir ürün inanamadım resmen.kesiklike güvenip alabilirsiniz tavsiye ediyorum.

 • Ramazan yazdı

  Nişanlım ile daha önce birlikte olduk ve kanaması oldu. Şimdi evleneceğiz ve ailelerimizin kan görme ihtimaline karşı bekaret zarını kullanmaya karar verdik. Gazete ve televizyon haberlerinde Merve Hanım'ın adını sıkça duymuştuk. Kendisine ulaşarak satın aldık ve dün sabah da deneme ürününü test ettik. Harika bir sonuç gösteriyor. Kızlık kanamasının ayırt edilmesi mümkün değil. Dikime parası yetişmeyen binlerce bayana da çare olacağını düşünüyorum. Zorda kalmış insanlara yardımcı olan bu firmayı tebrik ediyorum.

 • Firdevs yazdı

  Yüzlerce bayan yapay kızlık zarı kullanıp yorum bırakmış. Ben de gece bekaret hileleri diye araştırma yaparken bu site ile tanıştım. İlk başta çok inanasım gelmese de çaresiz olduğundan dolayı kullanmaya mecburdum. Herve hanım ile uzunca bir sohbetten sonra satın aldım. Ürünü bana bahsedildiği gibi gizli kargo içerisinde teslim edildi, kargocu kesinlikle anlamadı. İlk ürünü hemen test ettim sonuç harikaydı. Aradan bir hafta geçtikten sonra erkek arkadaşım ile diğer yapay kızlık zarını kullandım. Kesinlikle anlamadı çok başarılı geçti. Şuan evlilik yolunda ilerliyoruz. Başta merve hanım olmak üzere Hakan beye ve tüm çalışan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Selma yazdı

  Ürünün kaldırılması gibi bi durum olur mu evlenmememe daha 3-4 yıl var ? (Yönetim cevabı: Sayın müşterimiz, bu konu hakkında ileriye yönelik bir şey söylemek mümkün değil. İleride bakanlıklar tarafından sorun yaşabilme ihtimaline karşılık olarak alıp saklamanızı tavsiye etmekteyiz. Ürünümüzü 5 yıl boyunca saklayabilirsiniz. )

 • Burcu yazdı

  Ya anlaşılırsa plastik falan olmuyor mu yerleştirirken ilişki sırasında görünmüyor mu? (Cevap: Hayır. Ürünümüz plastik değildir. Yerleştirildiği andan itibaren tamamen kaybolup sıvı hale geçmektedir. 60.000 kullanıcımızın hiçbirisinde anlaşılmamıştır.)

 • Ayse yazdı

  Gercekten ise yariyormu almak istiyorum sonuc iyi olmaz diye korkuyorum

 • Ece yazdı

  Siteniz kapanmıyor dimi daha sonra sipariş vereceğim

 • Fatma yazdı

  Çok merak ediyorum deneyip göreceğim umarim yorumlarda yazıldığı gibi ise yarar. Test ettiğimde mutlaka yazacağım.

 • Yelda yazdı

  En uygun fiyat ile orijinal yapay kızlık zarı satın aldım. Gösterdiği sonuç beni tatmin etmeye yetti. Kızlık kanı ile aynı renkte ve kıvamda olması erkekleri kandırmak için yeterli. Parasından ziyade bulunduğum bölge içerisinde ameliyat yaptırmam neredeyse imkansız. İnsanlar çok tutucu. Bu ürün benim gibi bir çok bayanın hayatını kurtaracaktır.

 • Gamze yazdı

  Bende nişanlıyım . gerçekten işe yarıyormı kullanan varmı?

 • Serap yazdı

  Yapay kızlık zarı kapsülü var mı yoksa sadece sitenizde satılan ürün mü var acaba?

 • İrem yazdı

  Yapay kızlık zarının zararları olur diye sipariş vermemiştim. Fakat Hakan Bey'in ABD'deki röportajını izledikten sonra ürüne karşı olan güvenim arttı. Geçen hafta sipariş verip test ürününü denedim ve dün de erkek arkadaşımda diğer ürünü kullandım. Ben sorun yaşamadan bakirelik problemimi çözdüm. Darısı yeni kullanacak arkadaşların başına.

 • Esin yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili haberler ürünün çok işe yaradığından ve on binlerce bayan tarafından kullandığı şeklindeydi. Haberleri okuduktan sonra hemen denemeye karar verdim. Hangi ürünün daha iyi sonuç vereceğini merak ederken, haberlerin Japon malı sahte kan ile ilgili olduğunu öğrendim. Hakan Bey ve Merve Hanım'ın da röportajlarına rastladım. Sipariş verip test ettim, daha sonra da erkek arkadaşım ile kullandım. Hiç bir sorun yaşamadım. Herkese gönül rahatlığı içerisinde bu mükemmel ürünü tavsiye ediyorum.

 • Betül yazdı

  Arkadaşlar ben de yapay kızlık zarı kullandım. Başka sitelerde satılanları satın alıp kullananların yorumlarını okuduktan sonra çok korkmuştum fakat Merve Hanım ile tanıştıktan sonra içim rahatladı. Kızlık kanından ayırt edilmesi gerçekten çok zor. Yıkanınca hemen geçiyor. Birazcık da rol yaparsanız bu işlem tamam oluyor. Kızlık zarı veya bekaret problemi olan arkadaşlarım kesinlikle düşünmeden sahte kızlık zarını kullansınlar.

 • idil yazdı

  Yorumları okudum. Peki bu jelatin ilişki sırasında erkeğe yapışma mı?

 • Yönetim - Merve yazdı

  Merhabalar İdil Hanım. Yapay kızlık zarı yerleştirildiği zaman eriyip, katı halden sıvı hale geçer ve genital bölge içerisinde yer alan proteinlere yapışarak akma, kayma veya düşme yapmaz. Bundan dolayı erkeğin erkeklik organına herhangi bir şey yapışmaz kesinlikle.

 • Makas yazdı

  Bakalım ben deneyeceğim göreceğiz

 • Gülbahar yazdı

  Ben Dijiuf ang siteden aldım ama sadece boyadır rengi açık mor , bu yüzden bu ürünleri güvenmiyorum. Sitenizden Japon malı alıp deneyeceğim.

 • Bahar yazdı

  Merve hanım ben 7 yıl önce bir hata yaptım o günden beri perişanım ilişkimi bitirdim kimseyle birlikteliğim yok bakire olup olmadığımı bile bilmiyorum muayeneler çok pahalı emin değilim kendimden yarın birgün evlenecek olursam ne yaparım bilmiyorum kendimden emin değilim

 • Rojda yazdı

  Yapay kızlık zarı resmi sitesini bulmam oldukça zor oldu. Daha önce Alman malı diye bir medikal firmasından satın alıp hüsrana uğramıştım. Daha sonra bu sitenin resmi site olduğunu ve orijinal ürün sattığını haberlerden okudum ve yeniden denemek için satın aldım. Diğer ürünün boyası elime yapıştı 2-3 gün çıkmamıştı. Bu firmadan aldığım üründe hiç sorun yaşamadım. Silinince boyası hemen çıkıyor, rengi fark edilmiyor ve boya gibi kokusu da yok.

 • Gülbahar yazdı

  Kapsül elime ulaştığında çok küçük olduğunu fark ettim. Korkmuştum fakat büyük bir şey olsaydı hem saklamasının hem de kullanmasının zor olduğunu düşündüm. Şuan deneme olan ürünü tek başıma kullandım. Güzel oldu, parmağım ile müdahale edince hemen kan gibi aktı.

 • Emel yazdı

  Virginia Care isminde Alman malı olduğu söylenilen saçma sapan bir ürünü başka bir firmadan satın alıp kullandım. Yapay kızlık zarından beklediğim umutlar yerle bir olmuştu. Şikayet etmek için firmayı aradım fakat telefonlarından beni engellemişler. Daha sonra yapay kızlık zarı ile ilgili haberlerden gerçek ürünün Japon ürünü olduğunu, benim kullandığımın ise Alman değil, Çin malı olduğunu anladım. Araştırma sonucunda bu ürünün Türkiye distribütörünün Hakan Bey ve Merve Hanım olduğunu anladım ve bu siteye ulaşıp yeniden sipariş verip test ettim. Elde ettiğim sonucun, diğer ürün ile hiç alakası yoktu. Bildiğiniz kızlık kanaması gibi kan geldi. Sonucu görünce gerçekten sevinçten göz yaşlarımı tutamadım. Önce kandırılsam da araştırmadığım için bunun benim hatam olduğunu düşünüyorum. Çaresiz insanlara gerçekten yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

 • Esma Gül yazdı

  Fiyatı ucuz olunca kızlarda ön yargı oluşuyor. Bu kadar büyük bir problem 199 TL gibi bir para ile çözülebilir mi diye düşünüyorlar. Ben de öyle düşünmüştüm. Bence siz fiyatlara biraz dokunun ki millet değerini anlasın.

 • Gönül yazdı

  Ben yıllar önce Gittigidiyor.com üzerinden satın almıştım. Yine Merve Hanım Gittigidiyor.com'da satış yapıyordu. Fakat şuanda satış durmuş sadece buradan yapılıyor sanırım.

 • Dilara yazdı

  Yapay kızlık zarı belli olur mu diye endişe içerisindeydim. Kullandıktan sonra belli olmasının mümkün olmadığını fark ettim. Bu ürün varken hala bekaret tamiri ameliyatlarına o paraları ödeyenler var mı gerçekten merak ediyorum.

 • Ceyda yazdı

  Bazı arkadaşlarımız kullananlar yorum yapabilir mi demiş ama bu sayfada yüzlerce yorum görüyorum ben kendileri göremiyor mu yoksa panikten ne yazdıklarını mı bilemiyorlar anlamadım :)

 • Selime yazdı

  Yapay kızlık zarı yorumları hep olumlu. Bu beni gerçekten de çok sevindirdi. Özellikle kadınlar kulübü sitesinden tanıdığım bu ürün benim de hayatımı kurtaracak gibi duruyor. Ben de dün sipariş verdim bugün hemen elime ulaştı. Kargo bana söylenildiği gibi dışarıdan anlaşılmayacak şekilde paketlenmişti. Kargoyu getiren kişinin hal ve hareketlerinden ne getirdiğini bilmediğini çok rahat anlayabildim. Henüz deneme fırsatım olmasa da, kutunun üzerinde bulunan kodu tarattığım zaman Japonya'daki firmadan orijinal ürün doğrulamasını yaptım. Denedikten sonra en kısa sürede sonucu buradan paylaşacağım.

 • Özge yazdı

  Ben Merve Hanım ile tanışmadan önce Virginia Care isminde yapay kızlık zarı kullandım. Satıcı firma Almanya'dan ithal ettiklerinden falan bahsetmişti. Fakat ürün geldiğinde Çin malı olduğunu anlamam hiç de zor olmadı. Gayet basit ve sıradan paketlenip gönderilmişti. Kullandığım zaman ise boyası elimden abartısız söylüyorum 2-3 gün çıkmadı. İyi ki denemişim. Denemeden erkek arkadaşım ile kullansaydım sonuçları çok kötü olabilirdi. Daha sonra yeniden detaylı bir araştırma yaptığımda kandırıldığımı ve sahte ürün satın aldığımı anladım. Virginia Care tamamen bir düzmeceden ibaretmiş. Orijinal ürünün Merve'nin ürünü olduğumu anladığım zaman güvenmeyerek bu siteden satın aldım ve kullandım. Sonuç gerçekten harika. Virginia Care ile uzaktan yakından bir alakası yok. Kızlık kanamasının aynısı oldu. Silince de hemen geçti. Siz siz olun Joan Of Arc Red markası haricinde kesinlikle bir başka ürün kullanmayın arkadaşlar.

 • ayşe yazdı

  ne kadar etkili olabilecegi hakkinda suphelerim var ama herkes iyi diyor

 • Betül yazdı

  Allah aşkına gerçekten ise yariyormu Halen inanmıyorum

 • Filiz yazdı

  Dün siparişim bana teslim edilip, deneyene kadar bu ürünün gerçek olduğuna kullananların yorumlarını okumama rağmen inanamıyordum. Test ettiğimde nasıl mutlu oldum, nasıl sevindim tarifi mümkün değil. Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor ve şikayet edilecek hiç bir tarafı yok. Bazı arkadaşlar çeşitli firmalardan sahte ürün alıp memnun kalmayıp şikayet etmişler fakat ben bu siteden satın aldım ve gerçekten işe yaradı. Yakın zamanda düğünüm var ve kızlık tamiri ameliyatından kurtulduğumu düşünüyorum. Sizler hayat kurtarıyorsunuz.

 • Betül yazdı

  Gerçek mi ?

 • Sevde yazdı

  Lütfen geceyi sorunsuz atlatanlar Yorum yapabilirmi acaba yerleştirdikten sonra düşme gibi bir durum oluyor mu boyutu küçükmüş kesin çözümmü yardım edin lütfen

 • Berna yazdı

  Ben de kullanıcı yorumlarına güvenerek kızlık tozunu satın alıp kullandım. Sonuç başarılı geçti ve ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Satın almayı düşünen fakat korkan arkadaşlarım varsa kesinlikle vakit kaybetmeden kullanmalarını tavsiye ediyorum.

 • Gülbahar yazdı

  İyi akşamlar. Bugün siparişim bana teslim edildi. Denedikten sonra ben de yorumlarımı buradan paylaşacağım.

 • Fadime yazdı

  Ben de gerçekliği konusunda sahte bakirelik kanına güvenmiyordum. Kullandıktan sonra sonuçlara ben bile şaşırdım. Bu ürüne sonuna kadar güvenebilirsiniz.

 • Cemile yazdı

  Sahte bakirelik zarı umduğumdan da güzel çıktı. Ben bu kadar uygun fiyata bu kadar performans göstereceğini tahmin bile etmemiştim.

 • Nursena yazdı

  Daha önce başka bir firmadan kızlık kapsülü almıştım. Bana İngiltere'de üretildiği söyleniyordu fakat kargo elime gelince kutusunda bildiğiniz Türk malı yazıyordu. Kullandığım zamanda boyası 3 gün elimden çıkmadı. Firmaya konuyu anlatıp şikayet ettiğim zaman telefonlarımı engellediler. Çaresiz bir şekilde araştırmaya devam ederken orijinal ürünün Merve Hanım'ın 2010 yılından bu yana sattığı ürün olduğunu anladım. Geçmiş yıllarda Hakan Bey'in röportajlarına ulaştım. Cebimdeki son parayı bu siteden aldığım kızlık zarı kapsülüne yatırdım. İyi ki de satın almışım. Kullandığım zaman doğru karar verdiğimi anladım. Düğün gecesinde kullandığım zaman anlaşılmadı. Hatta çarşafı hala saklıyorum.

 • Esra yazdı

  Kullanıldığı zaman fark edilir mi diye çok korkmuştum. Deneme ürününü tek başıma test ettiğim zaman fark edilmesinin pek de mümkün olmadığına kanaat getirdim. Ve bu rahatlama ile erkek arkadaşım ile kullandım. Ben de diğer arkadaşlar gibi sorun yaşamadım. Bazı arkadaşların hala kararsız olduğunu görüyorum. Arkadaşlar deneme olan ürünü kullandığınız zaman korkularınızın yersiz olduğunu anlayıp bana hak vereceksiniz.

 • Eylül yazdı

  İyi günler ya ben çok kararsız kaldım gerçekten işe yarıyor mu bu ürün benim çok endişelerim var?

 • Zübeyde yazdı

  Bekaret hapı ile ilgili çıkan haberlerden sonra bende araştırma yaparak kızlık tozuna ulaştım. Kullanmadan önce kullanmaktan çok korksam da deneme ürününü kullandığım zaman hiç korkmamam gerektiğini anladım. 2 gün önce erkek arkadaşım ile birlikte olduk. Akan kanın kızlık kanı olduğuna inandı ve bana karşı olan ilgisi daha da arttı. Kızlar bu işin sonu evlilik bu sefer sanırım. Çok heyecanlıyım.

 • Dilek yazdı

  Kaybettiğim kızlık zarı için çözümler araştırırken tanıştığım suni kızlık zarı benim de ümitlerimi yeniden yeşertti. Kızlık kanı sorunundan dolayı gerçekten psikolojim bozulmuştu. İlk ürünü kullandım ve içim rahatladı. Şimdi sırada gerdek gecesinde kullanmak kaldı.

 • Gülsüm yazdı

  Satın almadan önce kullanıcı yorumlarının hepsini defalarca okudum. Ansızın karşıma çıkan bu ürün gerçekten benim umudum oldu. Uzun süredir düşündüğün ilk gece ne yapacağım korkum yüzünden uykularım kaçmaya başlamıştı. Psikolojimin yavaş yavaş bozulmaya başladığını fark etmeye başlamıştım. Kullananların yorumlarını okumaya başladığım zaman nedense bende bir mutluluk oluyordu. Zaten uygun olan parasını tamamladıktan sonra sipariş verdim ve yapay kızlık zarı kanını kullandım. Sonuç yorumlarda bahsedildiği gibi. Artık hiç bir korkum kalmadı. Evleneceğim zamanı iple çekiyorum.

 • Ferda - Ankara yazdı

  Yapay kızlık zarı kesin çözüm mü arkadaşlar. Benim her şeyim bu ürüne bağlı. Eğer kesin bir çözüm sunmuyorsa mecbur daha çok para biriktirip kızlık zarı tamiri yaptıracağım. Kullananlar ve ilgili haberler hep olumlu yönde ama nedense hala içimde bir kuşku var benim. Belkide korkum fiyatı ucuz olduğu için işe yaramamasından korkmamdır. Bu Japon icadı benim kurtuluşum olacak mı merak ediyorum.

 • Fatoş yazdı

  Bende almak istiyorum ama sahte olacağından korkuyorum bir ay sonra düğünüm var yardım edin lütfen. (Yönetim-Merve Cevabı: Fatoş Hanım araştırsanız Türkiye distribütörünün bizim firmamız olduğunu görebilirsiniz. Korkmanız için hiç bir neden bulunmamakta. İlk ürünü test ettiğiniz zaman bu dediklerimizi daha iyi şekilde kavrayabilirsiniz.)

 • Tuğçe yazdı

  Yapay kızlık zarı hakkında endişelerim var. Kullananlar gerçekten memnun kaldılar mı? Alıp almamakta kararsızım lütfen yardımcı olun

 • Ela yazdı

  Bende kullanmak istiyorum ama kesinlikle işe yarar değil mi kullananların hepsi önermiş ama hala korkuyorum karşı taraf anlar mı diye

 • Emine yazdı

  Merve Hanım bana gerçekten çok yardımcı oldu. Bütün sorularıma sabır ile cevap verdi. Kırıcı olmadan hep yapıcı bir şekilde bana yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Nazlı yazdı

  Sipariş vermek için aradığım beyefendi benimle çok ilgilendi. Kargo paketi evime geldiği zaman ismimi yanlış vermiştim. Bu yüzden teslimat yapılamadı ve kargo geri gitti. Bu olaya gerçekten bayıldım. Yani siz olmazsanız bir başkasına kesinlikle ürünleri teslim edip gitmiyorlar. Sonra konuyu anlattım ve kargom biraz fark ile yeniden çıktı. Teslim alıp denedim sonuç güzel. Tavsiye ediyorum. Verdikleri sözü tutan ilgili bir firma.

 • Nazlı yazdı

  Ben sipariş vermek istiyorum ama nasıl olacak, nereden vereceğim bulamıyorum.

 • Berivan yazdı

  Merhaba arkadaşlar dikim düşünüyordum ama yorumları okuyunca denesem mi acaba dedim gerçekten işe yarıyor mu? Ben de satın almayı düşünüyorum. Buradaki yorumlar gerçek mi? Bi tereddüt de etmedim değil. Erkekler kızıyor belki ama başımıza getirende bu duruma düşüren de yine onlar. Ben asla hakkımı helal etmiyorum o şerefsize. Yakın zamanda kullanan varsa ne olur yazsın lütfen. Bir de benim bu yorumum da yayınlanır ise gerçekten kullananların yorumlarının gerçek olduğuna inanacağım.

 • Buse Gül yazdı

  Arkadaşlar bu zamana kadar bir çok farklı markadaki ürünleri satın alarak denedim. Para sıkıntım yok fakat ameliyattan gerçekten korktuğum için çözümü ben de her bayan gibi bu üründe aradım. Dijiuf Ang, Virginia Care, Zarimon gibi ürünlerin hiç birisinden beklediğim sonucu alamadım. Hepsinin rengi pembe ve boyası elden çıkmıyordu. Bu siteden Merve Hanım vasıtası ile satın aldığım Japon malı ürünün sonucu çok iyi. Hem boyası hemen çıkıyor, hem de renk olarak orijinaline en yakın. Yapay zarı ilk defa duyan arkadaşlar için benim tavsiyem bu sitedeki üründür. Boşu boşuna paranızı ve hayallerinizi çöpe atmanızı tavsiye etmiyorum.

 • Ayşenur yazdı

  Gerçek mi kullananlar memnun kaldı mı bana da yardımcı olabilir mi nasıl ürün etkisini gördünüz mü?

 • Elanur yazdı

  Bende rastgele bu siteye girdim çok yorum yapılmış ama yorumlar gerçek mi inanamadım benimde yorumum yayınlanırsa gerçek olduğuna inanıp bende ürünü sipariş edeceğim.

 • Elanur İzmir yazdı

  Bende rastgele bu siteye girdim çok yorum yapılmiş ama yorumlar gerçek mi inanamadım benimde yorumum yayınlanırsa gerçek olduğuna inanıp bende ürünü sipariş edeceğim

 • Aylin yazdı

  Bunca yorumu okumama rağmen hala içimde ki tereddüt duygusunu atamıyorum. Resmen vicdanımla çelişiyorum. Ama almaktan başka bir çare de görünmüyor. Böyle birşeyden medet ummak bu işe kalkışmak zaten çok ağır geliyor.

 • Berkcan yazdı

  Bende sevgilim için bu ürünü aldım ve denedi üründen çok memnun kaldı ne kadar teşekkür etsek azdır kullanmak isteyen herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir

 • Yelda yazdı

  Yakında düğünüm var kullananlar memnun kaldı mı acaba bilgi verirseniz memnun olurum. Gerçi yüzlerce yorum yorum yapılmış ama hala şoktayım.

 • Buğlem yazdı

  Bu yapay zar kesin çözüm mü kullan birisi varsa kullanma tecrübelerini anlatabilir mi?

 • Mehtap yazdı

  Satın almayı düşündüğüm sırada içimde çok büyük tereddütler vardı. Bir çok yapay kızlık zarı markası ile karşılaşınca hangisinin orijinal ürün olduğunu öğrenmek uzun zamanımı aldı. Özellikle medikal firması olduğunu söyleyenlerin sahtekar olduklarını kullanıcı yorumlarını okuduğum zaman anladım. Merve Hanım ve Hakan Bey hakkında dergi ve gazetelerde çıkan röportajları okuduktan sonra gerçek ürünün bu firmada tarafından satıldığını anlayarak tereddüt etmeden sipariş verdim. Gelir gelmez ilk ürünü hemen tek başıma kolaylıkla kullandım ve memnun kaldım. Diğer ürünü ise düğün gecemde geçen ay kullandım. Sorun yaşamadan bakirelik sorunuma çözüm bulmuş oldum. Bekaret hilesi yapmayı düşünen arkadaşlara tecrübelerimi aktardım. Ben kurtuldum siz de kurtulabilirsiniz. Kullanımı basit, sonuç ise muazzam, tavsiye ediyorum.

 • Şahinder yazdı

  Arkadaşlar almak isteyen hiç tereddüt etmeden alabilir ben kullandım yardım isteyen olursa yardımcı olabilirim

 • Şahika yazdı

  Arkadaşlar almak isteyen hiç tereddüt etmeden alabilir ben kullandım yardım isteyen olursa yardımcı olabilirim

 • Güliz yazdı

  Virgin of Arc Red markalı ürün sayesinde ben de ilk birlikteliğimi sorunsuz bir şekilde atlattım. Virginia Care isminde daha önce başka bir sahte zar kullanmıştım fakat test yaptığım zaman boyası elimden falan çıkmamıştı. Bu siteden aldığım üründe boya ve leke kalma sorunu olmuyor. Çarşafta falan bildiğiniz kan gibi duruyor.

 • Kerim yazdı

  Arkadaşlar kesin almalısınız ben eski sevgilim için sipariş ettim memnun kaldığını söyledi

 • Kerim yazdı

  Arkadaşlar kesin almalısınız ben eski sevgilim için sipariş ettim memnun kaldığını söyledi

 • Gülistan yazdı

  O kadar tereddüt ile yorum yapanlar olmuski kullanmadan önce bende tereddüt ve korku içindeydim ama kullanınca korkulacak bir şey olmadığını anladım arkadaşlar tereddüt etmeden kullanabilirsiniz

 • Gülistan yazdı

  O kadar tereddüt ile yorum yapanlar olmuş ki kullanmadan önce bende tereddüt ve korku içindeydim ama kullanınca korkulacak bir şey olmadığını anladım arkadaşlar tereddüt etmeden kullanabilirsiniz

 • Gülistan yazdı

  O kadar tereddüt ile yorum yapanlar olmuski kullanmadan önce bende tereddüt ve korku içindeydim ama kullanınca korkulacak birşey olmadığını anladım arkadaşlar tereddüt etmeden kullanabilirsiniz

 • Fatma yazdı

  Arkadaşlar memnun kaldınız mı kullananlar yardımcı olabilir mi Şahika yardımcı olur musun

 • Esra yazdı

  Sipariş verdik çok memnun kaldık

 • Damlanur yazdı

  Bende dün kullandım bu ürünü ve söz verdiğim gibi yorum yapıyorum hiç tereddüt etmeden alın bu ürün kesin çözüm

 • Kübra yazdı

  Damla Nur nasıl bana da yardımcı olur musun kesin sonuç veriyor mu

 • Damlanur yazdı

  Kübra tabi yardımcı olmak isterim sana nasıl konuşcaz

 • Damlanur yazdı

  Kübra, gerçekten kullanımı çok basit ve güzel sonuç aldım. Ben kullandığım zaman hiç sorun yaşamadım. Yapay kızlık zarı kullananlar zaten yorumlarında da belirtmiş ne kadar güzel olduğunu. Şikayetçi olan hiç kimseyi görmedim ben. Satın almadan önce baya bir araştırma yaptım. Hangi sitenin gerçek ürün sattığını anladım ve kullananların yorumlarını da okuyarak sipariş verdim. En sonunda yanılmadığımı da anlamış oldum. Ben tavsiye ederim Kübra rahatlıkla alabilirsin.

 • Eda yazdı

  Emin olamıyorum kesin sonuç veriyor mu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

 • Elif yazdı

  Ürünü arkadasım için alacağız ama yorumlarınıza bakıp hemen kullanmak istiyor inşallah güzel sonuç alır.

 • elif yazdı

  ürünü arkadaşım için alacağız ama yorumlarınıza bakıp hemen kullanmak istiyor inşallah güzel sonuç alır.

 • Merve yazdı

  Ya ben emin olamıyorum gerçek değilse boşu boşuna ümitlenmiş olacağım tek umudum çünkü bu.

 • Asiye yazdı

  Ürünü satın alıp, test edene kadar kafamda onlarca soru ve korku vardı. Ne zaman ki teslim alıp deneme ürününü kullandım o zaman için rahatladı ve ne zaman ki erkek arkadaşım ile de kullanıp o günü atlattım oh be dedim. Kullanmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem eğer ki bakirelik problemleri var ise ve çözüm arıyorlarsa bence hiç vakit kaybetmesinler. Çünkü vakit geçtikçe insanın aklına sürekli bir şeyler geliyor ve tedirgin oluyoruz. Benim şu anda bakirelik gibi bir problemim kalmadı her şey yolunda gitti.

 • Seda yazdı

  Şahika nasıl kullandın yardımcı olur musun?

 • Ela yazdı

  Allah için ne olur çok korkuyorum çok tedirginim. Bana yardım edin, cevap verin ne olur. Canımdan çok sevdiğim bir adam var ama ben bakire değilim . Geçmişte pisliğin birine güvendim ve şu anda çok zor durumdayım. Evleneceğim nişanlıma söyleyemedim. Her geçen gün daha fazla canım yanıyor, dayanamıyorum. Gerçekten işe yarıyor mu, gerçekten anlaşılmıyor mu? Ne olur yardımcı olun Allah rızası için.

 • Nükte - İstanbul yazdı

  Ben kullanmadan önce en çok kızlık kapsülünü doktor anlar diye korkmuştum. Sonra da düşündüğüm zaman herhangi bir doktora neden gidip baktıracağım ki diye düşündüm. Hem zaten doktorlar kızlık muayenesi sonucunu eşiniz ile bile paylaşmıyorlar. Sadece adli bir olay olursa o zaman sadece savcılık ile paylaşabilirler diye duydum. Daha sonra tavsiye eden doktorların sözüne güvenerek satın alıp ben de sahte kan kapsülü kulandım. Deneyimimi anlatacak olursam, ben hiç zorluk çekmeden yerleştirdim. Yarım saat kadar bekledikten sonra ön sevişme sürecimiz başladı. Sevişmeyi bana edilen tavsiye üzerine olabildiğince uzun tuttum. Yaklaşık 1 saat kadar seviştik daha sonra birlikte olduk. Daraltıcı kremi de önceden kullandığım için erkek arkadaşım girerken oldukça zorlandı. Tabi ben de biraz genital bölge kaslarımı sıkarak girmede zorlanmasını sağladım. İçeriye girer girmez hemen kan çarşafa akmaya başladı. Yaklaşık 20-30 damla kadar bir kanama oldu. Evli olmadığımız için prezervatif taktırmıştım. Bu sayede onun cinsel organına da kan bulaşması olmadı. Prezervatifi kendim çıkardım, çarşafı da yıkamaya attım ve bekaret hilesini sorunsuz uygulamış oldum.

 • Kübra yazdı

  Aldım daha kullanmadım. Kullananlar kullanım bilgilerin de yardımcı olursanız?

 • Sema İzmir yazdı

  Alanlar var mı? Memnun kaldınız mı? Nasıl kullandınız?

 • Aybüke - Ankara yazdı

  Doğru siteden, doğru ve orijinal Joan Of Arc Red markalı ürünü satın alıp kullandığın zaman kesinlikle işe yarıyor. 149 TL'ye satış yapan bir dolandırıcıdan satın aldığım ürün hiç işe yaramamıştı. Boyası pespembe idi ve lekesi kalıyordu. Bu siteden aldığım sahte kızlık kanının rengi normal bekaret kanı gibi ve insan vücudundan silinince hemen geçiyor.

 • Sümbül - İzmir yazdı

  Arkadaşlar daha önce bu siteden arkadaşım satın alıp kullanmıştı. Çok memnun kaldı. Bende alıp kullanmak istedim fakat başka bir sitede 149 TL'ye satıldığını görünce oradan satın aldım. Almaz olsaydım keşke. Elime ve her tarafa bulaştı lekesi çıkmıyor. Arkadaşıma aldığım ürünü gösterdiğim zaman kendisine gelen ürünle alakasının olmadığını kandırıldığımı söyledi. Merve Hanım'a da bahsettim bu konudan. Kendisi de aldığım ürünün Japon malı değil, Çin malı olduğunu belirtti. Kapıda ödeme bedeli almadan kendi ürünlerinden bana gönderdi. Gerçekten de bahsedildiği gibi o lanet olası firmada satılan ürün ile hiç alakası yok. Ben düştüm onların tuzağına siz düşmeyin arkadaşlar.

 • Kübra yazdı

  Gerçekten işe yarıyor mu? lütfen cevap sitede yazılanların gerçek mi ?çok kötü durumdayım nişanlım bekarete çok önem veriyor ona gerçeği söyleyemedim.

 • Gülcan - İstanbul yazdı

  merhaba istanbulda yeriniz nerde acaba satış yapan mağaza vesaire var mı? Yoksa sadece netten mi alabiliyoruz?

 • Cansel yazdı

  Arkadaşlar ben kullandım ürünü yardımcı olmamı isteyenlere tecrübelerimi yazabilirim gönlümüz rahat olarak ürünü alıp kullanabilirsiniz.

 • Anonim yazdı

  Lütfen fikir verin kendi cinsel bilgisizliğimden böyle kötü bir problem yaşıyorum aşırı stres içindeyim uyuyamıyorum günlerdir gerçekten işe yarıyor mu ne yapacağımı bilmiyorum ve erkek arkadaşım kızlık zarı önemine sürekli değiniyor anlatmama rağmen bana inanmıyor lütfen yardım edin

 • Ela Nur - Isparta yazdı

  Böyle bir şeyin olduğunu bana 3 yıl önce söyleselerdi bu tarz şeylere ne gerek var ki ben dürüstlükten yanayım, eşler arasında bir birine karşı dürüst olmalı derdim. Fakat hayat her zaman sizin düşündüğünüz gibi toz pembe olmayabiliyor. Mecburiyetten ben de koca adayımı bu sahte şey ile kandırmak zorunda kaldım. Kendisi hiç ilişkiye girmemiş çok temiz birisi. Ben ise maalesef üniversite hayatım boyunca bir çok kez hata yaptım. Yüzüne karşı söyleyemedim ama seni maalesef kandırmak zorunda kaldım sevgilim. Seni çok seviyorum.

 • Fulya - Ankara yazdı

  Geçmiş zamanlarda televizyonlarda Çin işi kızlık zarı ürününün piyasaya çıktığını, bekaretini kaybetmiş olan bayanların ilk gecelerinde problemlerine çözüm olacağını izlemiştim. Kim bilebilirdi ki benim de kurtuluşumun bu üründen olacağını. İşe yarar mı falan diye soran arkadaşlarımız olmuş. Ben yapay zar kullandım. Hiç sorun yaşamadan ilk birlikteliğimi atlatım. Korktuğunuz kadar kullanması zor bir şey değil. Gayet basit bir mantıkla çalışıyor ve işe yarıyor. Kullanmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Tuana yazdı

  Aslında kimse böyle birşey olsun istemez çok kötü yorum yapanlarda oluyor ama bazen herşey kendi isteğimizle olmuyor ve bazı şeylere mecbur kalıyoruz bende bu ürünü kullandım ve güzel sonuç aldım keyfi kullanmak için değilde gerçekten zorda kalanların kullanması gereken bir urun gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 • Fatoş yazdı

  Bakın bayanlar alın alın alın günahı da benim boynuma parası da çok helal olsun valla ben de kullandım iki ay önce düğünüm oldu hiç bir sorun olmadı we çok ilgilendi Merwe hanım ve su an hamileyim.

 • Sedefiniz yazdı

  Bende almak istiyorum ama yine de kararsızım insan korkuyor ister istemez sonuç nasıl acaba?

 • Şükrü yazdı

  Ben bu ürünü yıllar önce eski sevgilim için almıştım ürünün başarılı olduğunu söyledi bence almalısınız.

 • Merve yazdı

  Sevgilim beni evlenmek umuduyla her zaman kandırdı. 5 sene boyunca 5 senenin için de beraber oldun ve sonra beni yari yolda bırakıp terketti. Geri dönüşü yok. Ailem çok titiz ve bu durumu kimseye söyleyemedim. Her gün ağladım ama çarem olmadı. Erkeklere gerçekten güven yok. Eğer bunu aldım diyelim, benim vajinamda biraz degisiklik oldu kızlar evleneceğim adamı bu şeyle kandırırsam dış görünüşünden anlamaması için ne yapabilirim, yardim edin?

 • Ela yazdı

  Merhaba bende almak istiyorum tavsiye eder misiniz?

 • Asya seyfi yazdı

  Bende bu ürünü kullanarak evlendim kullanmak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilir ilgilenen kişiler de çok ilgililer teşekkürler Merve Abla.

 • Pınar Tansu yazdı

  Ürünü kullanan arkadaslar acaba kullanımı kolay mı ürünün almak istiyorum ama işe yarayıp yaramama konusunda çok endişelerim var.

 • Hayrun Nisa yazdı

  Arkadaşlar ürün gayet basit bir mantıkla çalışıyor almak isteyen arkadaslar alabilirler.

 • Ayla yazdı

  Rengi gerçek kanla birebir mi? Boya olduğu anlaşılır mı?

 • Hatice- Adana yazdı

  Yorumlar çok güzel hiçbir şikayet görmedim kullananlarda çok memnun bende kullanmayı düşünüyorum sonuç inşallah bizi de memnun eder.

 • Gamze Gökçe yazdı

  Arkadaşlar ürünün hiç bir yan etkisini görmedim ben iki yıl önce bu ürünü kullanarak evlenmiştim bence kullanmak isteyen kullanabilir.

 • Seda yazdı

  Korkmayın kızlar benim sevgilim beni terketti çok sevdiydim her gün ağlıyordum. Ürünü doğru kullanırsanız tabi sonuç güzel, kullanmayıp ne yapacaktım başka çarem yoktu. 7 ay önce kullandım, hatta aldığım sitede başka kıza denk gelip onuda derdinden kurtardım çok iyi de arkadaş olduk gerçekten. Ona da takma kızlık zarını daha iyi kullansın diye tavsiyelerde bulundum. Burdaki yorumları okudum ki bilgileniyim diye sonuç mükemmel.

 • Gamze Sıla yazdı

  Ben daraltıcı kremi alarak kullandım ve ilk günden itibaren etkisini gördüm arkadaşlar kullanabilirsiniz.

 • Sare yazdı

  Merhabalar benim ciddi bir ilişkim var yaza düğünüm var ve ben çok korkuyorum öğrenir ise öldürürler beni son umudum vardı kendimi öldürmeyi düşünüyorum ama bu sayfayı gördüm işe yarıyor mu gerçekten ya ben paniklerim eşim ayağıma dolaşır pek güvenemiyorum

 • Ela yazdı

  Yardım edin bana lütfen evlenecem ama korkuyorum sadece kız olup olmadığımdan emin değilim Merve hanım bu ürün nasıl ve eyer kızlığım yerindeyse bozar mı doktora da gidemiyorum lütfen yardım edin. (Cevap: Canım eğer kız isen yerleştirirken kızlık zarın zarar göreceğinden dolayı öncelikle muayene olup, emin olman gerekmektedir.)

 • Anonim yazdı

  Ben çok korkuyorum. Başka güvencem kalmadı. Gerçekten işe yarıyor mu? Bilgi verir misiniz?

 • Seda yazdı

  Bende almak istiyorum kardeşim icin ama işe yarar mı zarar verir mi Çok düşünceliyiz.

 • Çiğdem yazdı

  Gerçeğe yakın mı emin olamıyorum. Anlarsa çok büyük sıkıntılar yaşarım. Paket gizliliği de çok önemli. Lütfen bilgi verin güvenmek istiyorum başka çarem yok. Ona göre alacağım.

 • Miva yazdı

  Kızlar benimde ciddi bir iliskim vardi ve birçok kez birlikte olduk bakire iken zorlanma oluyor fakat bakire degilken bu olmaz bunun icin ne yapılabilir ?

 • Vesile yazdı

  Çok çekinmeme rağmen bende denemeye karar verdim. Mesele olan şey evlendikten sonra sadık olmak. Konuşmaya çekindiğim için mesajlaşarak merakımı giderdim. Test edince düşüncelerimi paylaşacağım umarım işe yarar ki son çarem.. (14.05.19)

 • Anonim yazdı

  Merhaba daha önce kullananlar lütfen bilgi versin nasıl bi senaryo oynadınız nasıl gidip taktınız korkmadınız mı acaba kan gelmeyecek diye ağlıcam artık her gece düşünmekten kullananlar tecrübeliler lütfen yorum.

 • İpek yazdı

  Ben de almak istiyorum önümüzdeki ay düğünüm var kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba gerçekten anlatıldığı gibi mi?

 • Esma yazdı

  Kesinlikle son derece başarılı bir ürün. Sipariş verdikten hemen sonraki gün bana ulaştı. Denedim ve sonuç mükemmel. Evleneceğim zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Hatice yazdı

  Başta çok endişelendim çok korktum acaba olur mu yapabilir miyim diye ama çok güvendim Merve Hanım çok ilgileniyor, çok sakinleştiriyor. İlk deneme ürününü kullandım ve süper sonuç aldım. Diğerini de kullanacağım. Çok teşekkür ederim firmanıza ve Merve Hanıma. İyiki bulmuşum bu siteyi.

 • Deniz yazdı

  Arkadaşlar yorumları okuduktan sonra içim rahatladı geceleri bu yüzden uyuyamıyordum bugun sipariş verdim ve yarın elimde olacağı söylendi dener denemez hemen yorum olarak göndereceğim.

 • Esma yazdı

  Merve hanım size Bi sorum olucak ben daha önce erkek arkadasımla beraberlik yasadım ama benden hiç kan gelmedi ve aileler bizden ilk gece çarşaf bekliyorlar ne yapacağımı bilemiyorum. Lütfen bana yardımcı olun.

 • İsimsiz yazdı

  Merhabalar cinsellik anlatılmayınca insan merak ediyor. Genç yaşta bir merak sonucu kendimi parmakladım. Kan falan gelmedi ama daha sonra aynadan bakıp netteki zarları karşılaştırınca şeklin bozuk olduğunu anladım. Hiç birine benzemiyor açıkçası, bozulmuş olana da benzemiyor. Benim korkum ileride evlenirsem ilk gece korkusu burada bahsedilen krem var ondan mı kullanmalıyım yoksa burada bahsedilen ürünü mü kullanmam gerekir?

 • Asya - Malatya yazdı

  Bu siteden satın alıp kullandığım yapay kızlık zarının, bu derece büyük bir problemime yardımcı olacağını aklımın ucundan bile geçirmezdim. Ben ilk birlikteliğimi sorunsuz bir şekilde atlattım ve kanamam oldu. Kızlık zarı bozulması ile bir farkı yoktu, aynı şekilde ve miktarda kan geldi. Ben işimi riske atmamak için erkek arkadaşıma prezervatif kullandırdım. Bu sayede erkeğe zaten hiç birşey bulaşmamış oldu. Size de tavsiye ederim.

 • Ferhan yazdı

  2 ay önce düğünüm olmadan bir kaç gün önce şimdiki kocam ile güzel bir ortam ayarlayıp yapay kızlık kanını kullandım. Hiç bir sorun yaşamadım ve kesinlikle şikayet edilecek bir ürün değil. Erkeğin girmesi ile birlikte hemen damla damla kan akmaya başladı. İhtiyacı olan herkese bu ürünü gönül rahatlığı içerisinde artık tavsiye edebileceğim.

 • Selda yazdı

  Korkuyorum işe yarar mı benim için çok önemli yorumların hepsini okudum 1 tane kötü yorum yok ama içimde endişeler var

 • Asuman yazdı

  Kesinlikle ben bu kadar gerçekçi olacağını tahmin bile edememiştim. Daha önce medikal firması olduğunu iddia eden Sinem diye bir bayandan 499 TL'ye para verip aldığım sahte ürün ile bunun hiç alakası yok. Aslında sitenizde de 11 yıldır sattığınızı falan yazmışınız ama pahalı olunca orijinaldir diye oradan almıştım. Sizden aldığım ürün gerçekten çok kaliteli. Silindiği zaman rengi hemen çıkıyor. Kokusu da yok. ben ilk birlikteliğimi sorun yaşamadan atlatım. Darısı diğer arkadaşlarımın ve benim gibi mağdur olanların başına artık.

 • Asuman yazdı

  MB Medikal diye bir firmada Sinem Hanım vardı. 399 TL ödedim aldım resmen kandırıldım. Boyası 3 gündür elimden çıkmadı. Telefon ile arıyorum sürekli meşgul sanırım beni engellediler. Merve Hanım baştan demişti bana canım istersen oradan al memnun kalmazsan veya dolandırılırsan biz 10 yıldır olduğu gibi yine burayız diye ne kadar haklı olduğunu şimdi anladım. Dün sizden de sipariş verdim ve motorlu kurye ile 1 saat içerisinde teslim ettiniz. Kullandığımda hiç sorun yaşamadım. Ben başka firmalardan kandırıldım, siz kandırılmayın arkadaşlar.

 • Suuu yazdı

  Çok korkuyorum 1 hafta sonra düğünüm var gercekten oluyor mu yardim edin nolur.

 • isimsiz yazdı

  Okudum baya yorumları kızlar cidden işe yarıyor mu yine de tedirginim herkez kullanmiş çok güzel diyor ama güvenemiyorum yinede ciddi bir sekilde kullananlar yardımcı olabilir mi bana bekliyorum cevaplarınızı

 • İsimsiz yazdı

  Şu anda hiçbir fikrim yok benim ya. Ben de kullanmadım ama yazılan yorumlar doğru mu onu bile bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun. Yorumları baya okudum. Gerçek yazılan mı bilmiyorum nasıl olcak ya.

 • Özlem yazdı

  Kızlar aklınız da hiç bir soru işareti kalmasın gönül rahatlığıyla alın ben denedim çok memnun kaldım doğru zaman da doğru şekilde kullanıldığında hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz ben eşimden dolayı 3 dakika içerisinde yaptım anında herşey gerçekleşti kan gibi geldi yani resmen mutluluktan ağladım

 • Sinem yazdı

  Su hanim gercekten oluyor ve isimsiz hanim ben aldım ilk denememi yaptım gayet inandırıcıydı ve sonrakini de 3 gün sonra esimle yapacağım o zaman yine size bilgi vermeye çalışırım.

 • Merve yazdı

  İki güne kargom elimde olacak inşallah ama çok tedirginim iki hafta sonra düğünüm var hangi siteye baksam diğer siteyi karalıyor uzun süredir bu sayfayı incelediğim için yinede en güvenilir burası geldi eğer memnun kalmazsam sizleri bilgilendireceğim kızlar.

 • Rabia yazdı

  Ben dolandırıcı sayfa mıdır diye korkuyorum parayı verip alamamak da var nasıl güveneceğim bilemiyorum. (Yönetim Cevabı: Dolandırıcı bir firma olsak 11 yıldan fazla süredir 60.000'den fazla bayan arkadaşımıza satış yapıp satmaya da devam edemezdik Rabia Hanım. Ayrıca bu yorumu da onaylayıp müşterilerimizin kafasını karıştırmak istemezdik.)

 • İsimsiz yazdı

  Arkadaslar dün gece şuanki nişanlımla kullandım ve gerçekten, kızlık kanamasından bir farkı yok. Bir de ön sevişmeyi uzun tutun. Gerçekten hayatımı kurtardı resmen çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun. Kim ister ki yalan söylemek ama bazen her istediğimiz olmuyor. Denedim ve yazmak istedim. Bir de arkadaşlar gerdek gecesinde denemeyin. Başka bir gün tedirgin olmayacağınız bir günde deneyin. Ben o şekilde yaptım daha iyi oldu.

 • Sema yazdı

  Bende çok endiseliyim başımdan kötü bir olay gecti ve ben bunu kimselere söyleyemedim ama hayata bi şekilde tutundum yine. Sadece şimdi evleneceğim insanla mutlu olmak istiyorum ve çok endişeliyim. Çok korkuyorum sürekli bu sitenin yorumlarını okuyorum biraz güven veriyor bana. Yine şüpheye düşüyorum şu an para tedarik etmeye çalışıyorum. ilk fırsatta almak istiyorum umarım sıkıntısız alabilirim ve evlenene kadar da saklayabilirim. Lütfen dürüst yorumlar yapın ne olur çok mağdur insanlar var bende onlardan birisiyim.

 • Elif yazdı

  Kullanımı sırasında vücut dışına çıkar mı yani belli olur mu? (Cevap: Ürün yerleştirildiği sırada eriyip vajina içerisinde bulunan proteinlere yapışacağından dolayı belirtilen süre içerisine akma, kayma veya düşme olayı olmayacaktır.)

 • Elif yazdı

  Kullanımı sırasında vücut dışına çıkar mı yani belli olur mu?

 • Ceyda yazdı

  Arkadaşlar kullanan biri ile iletişime geçmek istiyorum. Sadece nasıl kullandı ne yaptı onu öğrenmek istiyorum.

 • Ceyda yazdı

  Arkadaşlar kullanan biri ile iletişime geçmek istiyorum sadece nasıl kullandı ne yaptı onu öğrenmek istiyorum.

 • Ceyda yazdı

  Merhaba, kullananlar oldu mu? Kesin işe yarıyor mu? Ürün orijinal kutusunda mı geliyor ?

 • Defne yazdı

  Sema alıp kullanabildin mi ürünü?

 • Hande yazdı

  Yaklaşık 6-7 yıl önce sizden sahte kızlık zarı almıştım. Çok memnun kaldım ve o yıllardan bu yana sizi hala takipteyim.Bu süreçte yakın bir arkadaşım da farklı ve sahte sitelerden zar satın alıp dolandırılmış. Bende hemen size yönlendirdim. Kullanır kullanmaz beni aradı ve çok memnun kaldığını belirtti.Merve hanımın ilgisinden ve sabrından dolayı tekrar teşekkür ederiz. Nasipse bende kısa süre sonra sözleneceğim ve evlilik yolunda adım atıyorum.Evlenmeme yakın ürününüzden tekrardan alacağım.

 • Sibel yazdı

  Yaklaşık 2 yıl önce kuzenimle tatile gitmiştik ve otelde biraz yakınlaşmamız oldu. Bu yakınlaşma bir kaç gün sonra daha da artınca birlikte olduk. Evlenmeyi düşünmediğimiz için ne yaparız diye çeşitli araştırmalara girdik. Kuzenim sizin sayfanızı bulup zar siparişinde bulundu. Ürün elimize ulaşınca birlikte denedik etkisini görmek adına. Gerçekten aldığınız parayı kuruşuna kadar hakediyorsunuz. Müthiş bir ürün çok inandırıcı oldu cidden. Diğer kapsülüde saklıyorum. Eğer düzgün bir ilişkim olursa onda kullanırım ya da evlenene kadar saklarım henüz bilemiyorum. Son olarak belirtmeliyim ki bizler için gerçekten harika bir ürün satıyorsunuz. Tüm kızların umudu oldunuz, sizlere teşekkür ediyorum.

 • Sema yazdı

  Evet Defne, ürünü aldım ve kullandım. İnan çok korkarak aldım ve sağolsun kullanımı konusunda Merve hanım bilgiler verdi. Birebir dediği şekilde denedim ve gerçekten çok gerçekçiydi. Diğer sahte sitelerden dolandırılan insanlara istinaden söylüyorum ki; elimde zerre boya, kalıntı vb. hiçbir şey kalmadı. Kanın rengi adet kanına göre daha açık renkte. Zaten bakireliğim bozulduğunda da açık kırmızı kan gelmişti. Çok net hatırlıyorum. Yani arkadaşlar benim gibi ürün için endişelenen varsa gönlünü kesinlikle ferah tutsun. Pahalı bir ürün değil evet bu insanı yanılgıya düşürebiliyor, beni düşürdüğü gibi fakat gerçekten etkisini gördüm. Çevremde bakirlik sıkıntısı olan arkadaşlarıma da sizi kesinlikle önereceğim.

 • Beril yazdı

  Arkadaşlar ben uzun senelerdir bakire değilim ve erkek arkadaşımla da defalarca birlikte olduk. Sitenizi bir aralar kızlık zarı diktirme olayını araştırırken buldum. Yorumları incelediğim kadarıyla güzel ürün olduğu kanaatine vardım. Erkek arkadaşımla konuştum ve sırf değişiklik fantezi olsun diye deneyelim dedik. Ürün tamamen ciddi gizlilikte elime ulaştı. Kargo poşeti üzerinde ürünün içeriği hakkında herhangi bir bilgi vs. yoktu. Ürünlerden birini erkek arkadaşımla beraberken kullandım, denedik ve ikimizde şaşkına uğradık. Bu kadar gerçekçi olabileceğini zannetmiyorduk. Üst yorumlarda gördüğüm kadarıyla, bazı arkadaşlar farklı siteler tarafından dolandırılmışlar ve ellerinde, vajinal bölgelerinde boya lekeleri kalmış. Bu zar da hiç öyle bir şey yaşamadık. Yıkadığımız gibi anında gitti kan görüntüsü. Diğer kullanmadığım ürünü de evliliğime saklayacağım.

 • Aycan yazdı

  Bundan 1-2 sene önce kızımın bekaretinin bozulduğunu öğrendim. Uzun yıllardır birlikte olduğu bir çocuk vardı. Bunlar ayrılınca kızımın psikolojisi bozuldu. Çeşitli psikologlara götürdüm, kendim konuştum. Bu durumu da kızım bana itiraf etti. Deliye döndüm en başta ne yaparım, ne ederim diye. Bir kaç kadın doğum uzmanına danıştım. Kızlık zarı dikimini önerdiler. İnternetten buldum, aradım kaç tanesini. Hepsi uçuk rakamlar verdi ve yaptıramazdım. Kızım da 2 hafta önce nişanlandı. Sıkı araştırma yaptık kızımla ve artık bunu halletmem gerekiyordu. Sayfanızı buldum. İnandırıcı gelmedi pek kızım alalım deneyeyim dese de. Kafamı kurcaladı sonra tek başımayken araştırdım güzelce ve sipariş verdim. Kızım denedi ve inanılmaz güzel sonuç aldık. Ben bile nasıl olur diye inanamadım resmen. Allah sizden razı olsun. Omzumdan büyük bir yük aldınız.

 • Firdevs yazdı

  Kızlar 1 ay sonra evlenicem. Nişanlım bakire olmadığımı bilmiyor ama şüpheleniyor gibi. Bir kaç kez ağzımı aradı ama itiraf edemedim. Son dakika sorun yaşamak istemiyorum. Ürün nasıl gerçekten çok memnuniyet var. Diğer sitelere de baktım fakat en güvenilir ve uzun yıllar boyu var olan firma burası sanırım. En acilinden sipariş vereceğim. İnşallah etkisi güzel, gerçekçi olur da problem yaşamam. Son haftalarımda onca telaşın içinde dikimle uğraşmak istemiyorum. Kullanır kullanmaz tekrardan yazıp, bilgi vereceğim.

 • Çiğdem yazdı

  Kısa süre öncesinde sevgilimle yaşadığımız birliktelikten dolayı bakirliğimi kaybettim. Kimseye açıklamadığım bu durum için depresyona girmek üzereydim. Erkek arkadaşım araştırma yapmış ve sitenizi bulmuş. Nedensizce bi nebze olsun içim rahatladı şu yorumları okudukça çok şükür dedim. Hiç düşünmeden sipariş verdim ve ürün elime ulaştığında, sevgilimle denemek istemedim.Önce kendim denedim ve inanılmaz memnun kaldım. İkinciyi de en kısa sürede erkek arkadaşımla deneyeceğim. Müthiş bir sayfasınız. İnsanları büyük dertten kurtarıyorsunuz, bu çok büyük bir başarı.

 • Burcu yazdı

  Ürün elime ulaştı deneyip asıl yorumumu o zaman yazacağım.

 • nehir yazdı

  yorumlar gerçekten yazılıyor mu diye bakmak istedim.

 • Asu yazdı

  Yorumlar gerçek mi diye yazıyorum bu yorumu

 • Fatih yazdı

  Yorumlar gerçekmi

 • Merve yazdı

  Ya kullananlar nasıl kullandıklarını neden anlatmıyorlar? Sadece işime yaradı diyorlar, yorumlar gerçek mi sahte mi nasıl bilinecek ? Kandırılmak istemiyorum.

 • Eda yazdı

  Ürünü teslim aldım kullanıp yazacağım.

 • Burcu yazdı

  Bundan 4 gün önce deneyeceğim diye yazmıştım. Bugün tamponu vajinanın icine sokarak 5 dakika bekledim, sonra ipinden tutup çıkardım. Hemen ardından fitili soktum 5 cm kadar iceriye, yani serçe parmağımın boyu kadar filan ve ben bunu sevgilimle deneyeceğim için evde yerleştirip öyle yanına gitmem gerektiği icin deneme ürününde yürümek istedim birşey olur veya olmaz diye 25 dk bekledikten sonra 20 dk da evin içinde yürüdüm ve 45 dk oldu 10 dk da mastürbasyon yaparak akıntımı artırdım ve inanin aklımdaki akıntıyla birlikte akar mı ki düşüncesi çıktı gitti, sadece akıntı oluyor. Sonrasında kurulama yaptığım tamponu sokarak baktım ki gercek kan gibi gözlerime inanamadım. Tavsiyelerini Merve Hanım'a sorduğumda ise, eşinize prezervatif kullandıracaksınız, ilişkiden sonra ise bol su ve sabunla genital bölgeyi yıkayın dedi. Gerdek gecenizde de lavaboya gitme bahanesiyle çıkın tamponu 5 dk icinde tuttuktan sonra çıkartıp fitili yerleştirin, biraz esinizi oyalayın sonra uzunca bir on sevişme sonrası olayı atlatacaksınız. Ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum 199 TL'ye değer bence.

 • Hilal yazdı

  Bende aldım. Bakalım deneyeceğim nasıl olacak, kargonun gelmesini bekliyorum.

 • Nur yazdı

  Daraltıcı krem almadan ilişkiye girsek olur mu ?

 • Irmak yazdı

  Ürünü tereddütle aldım ama yemin ederim Yok böyle birşey hayatım kurtuldu size ne kadar teşekkür etsem azdır Rabbim aldığınız parayı helali hoş etsin inşAllah. İnanmayanlar varsa bana da ulaşabilir dileyene numaramı bile veririm sıkıntı Yok ürün gerçekten Harika Allah razı olsun.

 • Rabia yazdı

  Ben sipariş vermek istiyorum ama tedirginim kullananlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

 • Tuğçe yazdı

  Arkadaşlar kullanan varsa ürün hakkında bilgi verebilir mi ? Kısa süre sonra evleneceğim.

 • Elif yazdı

  Ben sipariş verdim şuan cumartesi günü yani 21 inde elimde olacak kargo şubesinden alacağımı söyledim.Deneyince yazacağım kızlar.

 • Eylül yazdı

  Irmak seninle iletişime geçebilir miyiz ? Lütfen cevap ver.

 • Ekim yazdı

  Bu kadar yorum gerçekten doğrumu ya böyle bir şey var mı?

 • Melis yazdı

  Benim tek tedirginliğim evlilikten önce olucak birleşme ve prezervatif takmaz biliyorum, yani ya boya olarak kalırsa erkekte o zaman biterim.

 • İsimsiz yazdı

  Şimdi biz bu ürünü sipariş versek ek olarak yanında başka sipariş vermemiz gerekiyor mu, yoksa sadece yapay zar mı alacağız? Biri bana ulaşsın lütfen. Daha evlilik yok. Erkek arkadaşımla sanırım ilişkiye girdik. Kan geldi ama çok az. Bilmiyorum kızlık zarı bozuldu mu, bozulmadı mı? Hastaneye gitmeye de korkuyorum. Bu ürünü ilk defa duydum. Lütfen söyler misiniz bu yapay kızlık zarı nasıl uygulanacak? Almaya tereddüt ediyorum şu an. Ameliyat olmak da istemiyorum. Tabi eğer bu yöntem çözüm odaklı ise..

 • Ece yazdı

  Kızlar güvenilir dimi.

 • Tuğçe yazdı

  Irmak bir an önce senle iletişime girebilir miyiz?

 • Eda yazdı

  Sonuç mükemmel

 • MELİKE yazdı

  ırmak hanım bende ürünü denemek istiyorum ama tedirginim size nasıl ulaşabilirim?

 • Irmak yazdı

  Tabi Eylül ve Melike, sorun nedir? Elimden geldiğince cevaplamak yardımcı olmak isterim.

 • Elif yazdı

  Kızlar ürün elime cumartesi ulaştı fakat deneme fırsatını daha yeni buldum. Gerçekten ürün anlatıldığı kadar var. Çok iyi, gerçek kan gibi ve cidden kaliteliymiş. Melis canım bu arada soruna da cevap veriyim dedim. Bende üzerimde denerken eldiven kullanmadan temiz elle yaptım ve elimde boya kalıntısı gibi herhangi bişey olmadı. Yıkadığım gibi geçti. Kan ile birebir zaten ne bir pıhtılaşma ne bir kalıntı hiçbir şey olmadı. Evlenmeden önce deneseniz de sorun olmaz, prezervatifsiz yapsanız da. Aldığında test ürününü bir dene ona göre tedirginliğin geçer canım. Allah sizden razı olsun bu arada. Gerçekten beni hayal kırıklığına uğratmadınız. Ne desem bilemiyorum. İyiki size güvenip almış ve kullanmışım.

 • Firdevs yazdı

  Nur öncelikle daraltıcı krem kullanmadan da elbette ilişkiye girebilirsin ama kullanınca daha gerçekçi oluyor bence. Erkeğin anlama ihtimali neredeyse sıfıra iniyor. Kızlar ben 1 ay önce ürünü sipariş ettim. Geçen hafta da düğünüm vardı. Kullanıp yaşadıklarımı yoruma yazacağımı söylemiştim ve sözümde durmak istedim. Yazmasam hata olurdu zaten. Herneyse geçen hafta evlendim ve balayına geçtik düğünün ertesi günü. Yapay zar da yanımdaydı elbette. Deneme ürününü daha önce kullandım ve ben inanmıştım gerçek kan olduğuna. Kullandığımda sıkıntı yaşamamıştım. Bu nedenden dolayı içim biraz olsun daha da rahattı. Odamıza geçtiğimizde ciddi yorgunluk vardı. Fakat yine de tedbiri elime alıp direk lavaboya geçip önceki sefer nasıl yaptıysam o şekilde zarı yerleştirdim. İçeri geçtikten bir süre sonra sevişmeye başladık. Cinselliğimizi kontrol altına alarak daha yavaş sevişmeye devam ettik. En az yarım saat kadar seviştikten sonra birlikte olduk. Birleşme sonrası hemen temizlendim ve eşimde herhangi bir kan yada boya lekesi vb. hiçbir şey kalmadı. Mutluluktan ağlayacaktım resmen. Fırsat bulsam o gün yazacaktım buraya ama bulamadım ve sürekli dua ettim size. İyiki varsınız. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Beni bu dertten kurtardığınız için hepinize minnettarım.

 • Selda yazdı

  Korkuyorum ama denemek istiyorum

 • Sibel yazdı

  Gerçekten korkuyorum ürünü denedim kan görüntüsü var ama ya düğün gecemde partnerime bulaşır ve çıkmazsa gerçekten çok kotu bit durum olur

 • burcu yazdı

  Yorumum yayınlanacak mı diye yazıyorum.

Hadi! Sende kendi yorumunu kat
İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235