Yapay Kızlık Zarı İşe Yarıyor mu ?

Bekaret sorunu olup, evlenmek isteyen bayanların, kızlık zarı dikimi ameliyatlarını araştırırken karşılaşmış oldukları yapay kızlık zarı hakkında çok bilgileri olmamaktadır. Bundan dolayı yapay kızlık zarı işe yarıyor mu diye soru akıllarına geliyor olabilir. Bu makalemizde yapay kızlık zarı gerçekten işe yarar mı, yaramaz mı sorusuna yanıtlar arayacağız.

Yapay Kızlık Zarı Gerçekten İşe Yarar mı?

Yapay zarın işe yarayıp yaramadığından önce isterseniz ufak bir şekilde bu ürünün ne demek olduğundan bahsedelim. Yapay kızlık zarı, bekaretini kaybeden bayanların psikolojik durumlarından kurtulmaları için Japonya'da üretilmiş olan ve bayanların bekaret sorununu çözüp onları yeniden bakire haline getiren bir üründür.

yapay kızlık zarı işe yarıyor mu

Üzerinde zar şeklinde sıvıda erimeye duyarlı olan bir madde bulunan sahte zarın içerisinde ise yapay kuru kan tanecikleri bulunur. Üzerindeki zar erir ve bayandan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu verir. İçerisinde yer alan yapay kuru kan tanecikleri ise bu sıvılara kan rengini bulaştırır. Erkek penisi bayana müdahale ettiği anda ise sanki kızlık kanaması oluyormuş gibi dışarıya akmaya başlar.

Yapay kızlık zarı işe yarıyor mu diye merak eden bayanların meraklarını hemen giderelim. Evet, yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor ve bekaret sorununuzu anında çözüme kavuşturuyor. Nasıl bu kadar iddialı konuşursunuz diyecek olursanız da, biz bu ürünü yeni değil 15 yıldan fazla bir süredir satmaktayız. 60.000'den fazla yapay kızlık zarı kullanan bayan arkadaşımız mevcut. Yeni bir ürün olmadığı için, binlerce kullanan arkadaşımız olduğu için ve kendi ürünümüze güvendiğimiz için yapay kızlık zarı işe yarar mı sorusuna kesinlikle evet diyebiliriz.

Yapay kızlık zarının gerçekten işe yaraması için tavsiye ettiğimiz bazı kullanım talimatları bulunmaktadır. Bu talimatlara düzenli bir şekilde uyduğunuz taktirde istediğiniz pozitif sonucu elde edebilirsiniz. Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sayfasında kullanım hakkında detaylı anlatımımızı bulabilirsiniz.

Eğer siz de daha önce herhangi bir sebep ile bekaret zarınızı kaybettiyseniz, ve buna yeniden ihtiyacınız varsa kızlık zarı dikimi yaptırmak yerine, yapay kızlık zarını kullanabilirsiniz. Biz size bu üründen 2 adet göndereceğiz. İlk ürünü test ettiğiniz zaman zaten yapay kızlık zarı işe yarıyor mu sorusuna cevabı kendi gözünüz ile görebilirsiniz. 

Eğer daha önce yapay zar kullandıysanız işe yarayıp yaramadığını bu sayfamızın altından yorum olarak diğer müşterilerimiz ile paylaşarak daha detaylı bilgi almalarını sağlayabilirsiniz.

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 779 72 04

3 Adet Yorum bulundu
 • Hayriye

  2017-12-10 00:08:57

  İşe yarayıp yaramadığını anlamak için sanırım bu ürünü kullanmamız gerekecek.

 • Rezzan

  2017-12-10 06:56:08

  Sahte kızlık zarı gerçekten işe yarıyor mükemmel bir ürün. Kızlık dikimini iyi ki de yaptırmamışım.

 • Nuran

  2017-12-11 22:51:46

  Ben de yapay kızlık zarını kullanarak şuanda evlenen bayanlardanım. İşe yarar mı yaramaz mı diye hiç merak etmeyin arkadaşlar. Doğru siteden doğru ve orijinal ürünü satın alıp kullandıktan sonra kesinlikle işe yarıyor.

Bir cevap yazın